Місто

До нас приїхав Вифлеємський вогонь миру!

Як і оголошувалось попередньо, сьогодні Національна скаутська організація України “Пласт” та громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” привезли у місто Вифлеємський вогонь миру.

Вифлеємський вогонь, символ миру, тепла, згоди, спокою та любови до людей і до світу. Ще у ХІІ столітті один учасник христових походів привіз додому Вогонь з Вифлeєму, як дарунок для своєї родини і близьких, як символ найбільшого добра.

В Україні Вифлeємський вогонь миру вже багато років поширюють пластуни. Вони перевозять Вогонь поїздом, автобусами, автомобілями чи велосипедами в кожну область. Вони розповсюджують його у церкви, школи, лікарні, сиротинці, старечі доми і державні установи. Щоб кожна людина, а особливо ті, котрі перебувають далеко від своїх домів в час Різдва, відчули тепло Вифлeємської зірки.

Люди запалюють Вифлеємським вогнем свічки на Святу Вечерю і традиційно зберігають його в церкві до Йордану. Потім його можна погасити.

– Це вогонь, який передається від свічки до свічки з побажанням миру та добра, кожна свічка є символом самопожертви, адже вона горить і згорає, але поки горить – несе світло. Яскравим прикладом цього є наші хлопці, які захищають Україну, – говорить Віктор Годний, координатор Пласту в Хмельницькій області. – Вогонь є ще однією причиною завітати до ваших друзів знайомих і передати його із щирими побажаннями.

Разом з Віктором до Старокостянтинова вогонь привезли пластуни з Шепетівки Марина Ложкіна та Анастасія Сусліна.

Цього року Вогонь вперше потрапив до нашого міста. Старокостянтинівська громада громада радо сприйняла ідею та символіку Вифлeємського вогню і сподіваємось для багатьох Вогонь стане частинкою святкування Різдва.

То ж дякуємо пластунам за щиру та добру справу, яку вони роблять та усім старокостянтинівцям, що взяли участь у цій події! Бажаємо усім миру, злагоди, добробуту, тепла у кожну домівку та гарних свят!

Окрема особлива подяка міському голові Миколі Мельничуку та його раднику Юрію Мудрику, які активно долучились до акції.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

8 thoughts on “До нас приїхав Вифлеємський вогонь миру!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.