auktsion-logo-shirokeЗа ініціативи небайдужих мешканців нашого міста в Старокостянтинові стартував благодійний інтернет-аукціон.

На аукціоні можна придбати чудові роботи переважно майстринь з Старокостянтинова, однак надіслати свої роботи також можуть і усі охочі.

Отримані від проведення аукціону кошти підуть на допомогу воїнам, що знаходяться на лікуванні в Старокостянтинівському шпиталі. Також, по можливості, плануємо надавати допомогу військовим на фронт.

“Мої дорогі друзі, Ви знаєте, що я приймаю участь в багатьох благодійних аукціонах з метою допомогти пораненим в АТО, що лікуються у нашому шпиталі. В зв’язку зі зростаючими потребами і чергами в аукціонах, ми з подругами вирішили створити власний аукціон, де будуть роботи наших місцевих майстринь і кошти ітимуть виключно на потреби пацієнтам нашого шпиталю. Велике прохання про розповсюдження інформації про наш аукціон шляхом репосту і участі у ньому. Буду вдячна за допомогу!”, – говорить Світлана, одна з засновників аукціону.

ЯК ПРАЦЮЄ АУКЦІОН?

ВИ купуєте будь-який лот, а МИ на отримані кошти купуємо необхідні речі для військових, що знаходяться на лікуванні в Старокостянтинівському шпиталі, чи використовуємо гроші для закупки та пересилки товарів для української армії.

Після чого ми публікуємо звіт про витрачання коштів (не рідше раз на місяць).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЛОТОДАВЦІВ:

Усі охочі мають можливість розмістити лот у нас на стіні. Для цього потрібно:

  • Присилати нам в особисті повідомлення фото і опис виробу.
  • Ми виставляємо лот.
  • Коли лот хтось виграє, покупець його оплачує на нашу карту, а потім ми вам пишемо його координати і ви відправляєте лот напряму покупцю Новою поштою.
  • Доставка за рахунок покупця.
  • Ми не повертаємо лотодавцям гроші за лот. Абсолютно всі отримані кошти йдуть бійцям.

ВАЖЛИВО! Якщо ви запропонували нам лот, не виставляйте його на інших аукціонах та не продавайте іншими шляхами!

ЯК КУПИТИ:

Обираєте товар з нашої стрічки, потім:

  1. Торгуєтесь за лоти в коментарях під товаром.
  2. Коли вас визнано переможцем – пишете нам особисте повідомлення.
  3. Ми надаємо реквізити для оплати.
  4. Організовуємо надсилання Вам лота.

Якщо Ви не виграли, але хочете саме цю роботу – пишіть в особисті повідомлення, спробуємо вирішити питання копіювання роботи.

Сторінка аукціону