Як стати волонтером в Старокостянтинові

Старокостянтинівські волонтери настільки суворі, що мають власний Замок!

Саме в Замку К.Острозького збираються усі небайдужі мешканці міста, щоб допомогти нашим захисникам на сході країни. Сюди ви завжди (гарантовано з 8:00 до 17:00 год.) можете приносити речі, продукти для військових, а також спробувати власні сили у плетінні сітки та інших потрібних роботах.

Прохання до наших земляків – давайте допоможемо хлопцям, чим хто зможе! Сьогодні висловлюємо щиру вдячність нашим постійним спонсорам – жінкам, що продають молоко, за постійну допомогу як бійцям у шпиталі, так і на передову, які принесли домашні заготовки та часник! Щира подяка продавцям м’ясного павільйону за сало! Це все буде нами перероблено і відправлено хлопцям. Хто має бажання приєднатись – пишіть та телефонуйте. Щиро сподіваємось на Вашу небайдужість!

Зараз нам дуже необхідні:

[li_item icon=””]Теплі речі;[/li_item] [li_item icon=””]Матраци;[/li_item] [li_item icon=””]Обрізки білої тканини;[/li_item] [li_item icon=””]Продукти;[/li_item] [li_item icon=””]Консервація;[/li_item] [li_item icon=””]Свіжі овочі (картопля, морква, буряк, капуста, цибуля, часник);[/li_item] [li_item icon=””]Солодощі;[/li_item] [li_item icon=””]Всілякі смаколики;[/li_item] [li_item icon=””]Варення (малинове та інше);[/li_item] [li_item icon=””]Протизастудні медикаменти;[/li_item] [li_item icon=””]Особливо потрібна солярка на дорогу.[/li_item]
 
По питанням надання допомоги можете телефонувати: [accordian divider_line=”” class=”” id=””]

Натисніть на плюсик, щоб побачити номер

097-539-5511 (Наталя)
[/accordian]

 

Готуємо запаси до відправки:

запаси

сало

Консервація

шкарпетки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.