Область

Земельні питання Корнійчуків, продовження

Мертві душі родини Корнійчуків“, під таким заголовком було опубліковано на нашому сайті матеріал, в якому голова земельної комісії Степан Полупан розповів про факти земельних махінацій родини голови Хмельницької ОДА, які стали йому відомі.

Олександр Корнійчук спростував цю інформацію та надіслав відповідь, у якій не виключив можливість судового розгляду цього питання.

Перспектива судової справи жодним чином не вплинула на позицію С.Полупана, більше того, на восьмій сесії Старокостянтинівської міської ради він ще раз озвучив свою позицію перед депутатами, цитуємо:

“У своїй відповіді Корнійчуки говорять про те, що вони не оформили на себе земельну ділянку (924 м.кв., вул.Софійська, 36 – СНБ). Мене оформлення ніколи не цікавило, мене цікавить те, що в міській раді, на той час, дружина пана губернатора була головою партії УДАР – вона повинна була встати на сесії і сказати: “Шановні колеги, покійна бабуся мого чоловіка вже померла, ми не можемо приймати це рішення (про виділення їй землі – СНБ), її немає вже півтора року в живих!”.

А ще більше, також тоді була депутатом мама губернатора, пані Корнійчук Людмила, яка, до того ж, була членом земельної комісії, вона також повинна була сказати, що її свекрухи немає в живих.

Як вони могли голосувати за виділення цієї земельної ділянки?”, – обурюється Полупан.

Згідно наявних копій документів ЗА рішення про виділення земельної ділянки покійній родичці теперішнього голови ОДА проголосувало 30 депутатів, утримався – 1.

Корнійчук земля

Щодо піцерії “Мандарин”, то Олександр Корнійчук говорить про наявність необхідних дозвільних документів на піцерію, однак у відповіді Старокостянтинівської міської ради на депутатський запит голови земельної комісії сказано, що інформація про право власності на земельну ділянку за адресою вул.Острозького, 17/2 відсутня.

право власності Корнійчук

Крім того, прямо під час засідання сесії, архітектор міста Ю.Поліщук, підтвердив, що дозволу на дерев’яну споруду перед піцерією “Мандарин” не надавалося.

“Хто побудував незаконну дерев’яну споруду перед піцерією і яких вжито заходів через цей факт незаконного будівництва і самозахвату землі?”, – запитує Степан Полупан.

Здається питання у даному випадку риторичне.

Повний запис засідання сесії можете переглянути на офіційному сайті міської ради starkon.km.ua

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

4 thoughts on “Земельні питання Корнійчуків, продовження”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.