Область

Запрошуємо на знайомство з Пластом

Якщо Вам подобається мандрувати лісами, співати при ватрі чарівні українські пісні, атмосфера братерства і взаємодопомоги – то Пласт для Bаших дітей і для Bас! Спогади Пласту залишаться у вас на довгі роки!

Пласт — це українська скаутська організація. У Пласті, діти вчаться, граючись! Впродовж року відбуваються заняття, свята, ігри, мандрівки, змагання і спів!

Пласт вчить співпраці, взаємоповаги, організованості та внутрішньої дисципліни.

Пласт виховує майбутніх активних громадян і провідників і плекає любов до Бога і України.

ГО “Старокостянтинів небайдужий” запрошує на вишкіл (КВДЧ) для бажаючих долучитись до Пласту, який незабаром відбудеться у Хмельницькому (орієнтовно 4-5 лютого).

Метою Кваліфікаційного вишколу дійсного членства (КВДЧ) в Пласті є представлення чіткого уявлення про роль і можливості праці дорослої особи в Пласті та ознайомлення з діяльністю організації.

Учасникам вишколу має бути не менше 17 років, для зацікавлених у активному розвитку і долученні до організації можуть бути виключення.

Усіх старокостянтинівців, кого цікавить розвиток Пласту на теренах нашого міста, прохання долучитися до заходу та заповнити анкету.

Заповнити анкету

Очікуйте на детальну інформацію щодо заходу на електронній пошті після заповнення анкети

Заповнити анкету
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Запрошуємо на знайомство з Пластом”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close