Область

Запрошуємо на знайомство з Пластом

Якщо Вам подобається мандрувати лісами, співати при ватрі чарівні українські пісні, атмосфера братерства і взаємодопомоги – то Пласт для Bаших дітей і для Bас! Спогади Пласту залишаться у вас на довгі роки!

Пласт — це українська скаутська організація. У Пласті, діти вчаться, граючись! Впродовж року відбуваються заняття, свята, ігри, мандрівки, змагання і спів!

Пласт вчить співпраці, взаємоповаги, організованості та внутрішньої дисципліни.

Пласт виховує майбутніх активних громадян і провідників і плекає любов до Бога і України.

ГО “Старокостянтинів небайдужий” запрошує на вишкіл (КВДЧ) для бажаючих долучитись до Пласту, який незабаром відбудеться у Хмельницькому (орієнтовно 4-5 лютого).

Метою Кваліфікаційного вишколу дійсного членства (КВДЧ) в Пласті є представлення чіткого уявлення про роль і можливості праці дорослої особи в Пласті та ознайомлення з діяльністю організації.

Учасникам вишколу має бути не менше 17 років, для зацікавлених у активному розвитку і долученні до організації можуть бути виключення.

Усіх старокостянтинівців, кого цікавить розвиток Пласту на теренах нашого міста, прохання долучитися до заходу та заповнити анкету.

[tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”top” content_alignment=”left” link=”https://goo.gl/forms/mdqpCF55LDqoMlPO2″ linktarget=”_blank” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”darkgreen” button=”Заповнити анкету” title=”Очікуйте на детальну інформацію щодо заходу на електронній пошті після заповнення анкети” description=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””][/tagline_box]
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Запрошуємо на знайомство з Пластом”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.