Область

У Хмельницькому відбудеться всеукраїнська конференція по SMART-спеціалізації територій

22 травня у місті Хмельницькому, за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, в рамках ініціативи EU4Business відбудеться конференція «Від прогнозування розвитку до SMART-спеціалізації територій» для малого та середнього бізнесу (МСБ), об’єднаних територіальних громад (ОТГ), представників органів державної влади та зацікавлених у розвитку територій.

Конференція організовується Центром підтримки бізнесу у м. Хмельницькому.

Спікерами конференції будуть провідні експерти в напрямі SMART-спеціалізації. Даний захід дасть можливість зрозуміти учасникам важливість SMART-спеціалізації у розвитку власного бізнесу, регіону та України зокрема. Адже розумна спеціалізація територій – це механізм, який використовується розвиненими країнами світу та дає можливість державам економічно зростати.

В рамках конференції буде проводитись воркшоп «Синергетичний ефект взаємодії МСБ і ОТГ», зареєструватись на нього можуть усі бажаючі, проте кількість місць є обмеженою та складає 30 осіб. Вартість участі в воркшопі складає 200 грн. з особи.

Конференція розпочнеться 22 травня о 9:00.

Місце: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8 (Хмельницький університет управління та права)

Участь в конференції є безкоштовною. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням https://form.jotformeu.com/80702986384365

Більше про конференцію та її спікерів можете дізнатись на сайті www.smartconf.pp.ua або у Facebook https://www.facebook.com/events/763892170488793/.

Контактна особа: Світлана Каритун, тел. +38 (096) 99 83 866, iac.khm@gmail.com

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.