Область

Відбувся третій модуль Майстерні активних громадян

Цієї суботи представники громадської організації “Старокостянтинів небайдужий” взяли участь у третьому антикорупційному тренінгу в рамках Модуля 3 антикорупційної школи «Майстерня активних громадян».

Майстерня активних громадян, це одноденні практичні антикорупційні тренінги, що проводяться Центром демократії та верховенства права в партнерстві з Реанімаційним пакетом реформ, для свідомих та активних громадян, які переймаються доброчесністю влади та готові ділитися набутими знаннями з громадськістю.

Попередні тренінги:
Другий модуль Майстерні активних громадян,
Перший модуль Майстерні активних громадян.

Люди з різних куточків області, що мають активну громадянську позицію, представники громадських організацій, волонтери, учасники громадських рухів/антикорупційних кампаній, журналісти поділилися набутим досвідом та освоїли практичні інструменти протистояння корупції та контролю за владою.

“Це був довгоочікуваний Модуль, оскільки за попередні навчання учасники МАГу у Хмельницькій області надзвичайно зріднились. З радістю також привітали нових учасників, які використали шанс нового набору. Було насичено та навіть трішки сумно, оскільки це остання зустріч у рамках Програми. Теми, що презентувались експертами, як зазвичай, були актуальними та корисними, про що зазначили учасники тренінгу у своїх анкетах, і це найбільша подяка для нас. Програма МАГу, на жаль, підходить до завершення, однак наше знайомство обов’язково матиме продовження, адже саме під час проведення навчань на Хмельниччині народилась нова громадська організація, яка основним із напрямків у своїй діяльності визначила боротьбу з корупцією як на теренах Хмельниччини, так і в Україні – ГО “Жіночий антикорупційний рух” (ЖАР). Тому ми, як представниці ГО “ЖАР” зробимо все від нас можливе, щоб продовжити як мінімум комунікацію учасників, а як максимум – будемо нести знання з антикорупційної боротьби для мешканців міст, містечок та сіл рідного краю далі”, – розповіла для СНБ Альона Береза, координатор Майстерні на Хмельниччині.

Маг Старокостянтинів
Старокостянтинівці та координатори Майстерні: Сергій Худий, Олександра Боровик, Альона Береза, Віктор Мартиненко, Неля Шпулак, Олена Покотило, Ірина Кондратюк.

В рамках Модуля 3 учасники розглянули питання:

  1. Корупційні ризики у реформуванні житлової сфери та як їх уникнути.
  2. Як уникнути юридичних ризиків громадському активісту при опублікуванні журналістських розслідувань.
  3. Практичні аспекти написання заяв про корупційні правопорушення до правоохоронних органів.

Також, було відзначено найактивніших слухачів за час проекту, а громадську організацію “Старокостянтинів небайдужий” організатори привітали з перемогою у Всеукраїнському конкурсі на найкращі антикорупційні кампанії та журналістські розслідування, серед учасників проекту “Майстерня активних громадян” та запросили на антикорупційний форум, що пройде у Києві.


Проект «Майстерня активних громадян» виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “Відбувся третій модуль Майстерні активних громадян”

  1. А ми зі свого боку щиро вдячні учасникам, які надихнули на подальшу активну діяльність, тому до нових зустрічей ;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close