Область

В Управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції проводять обшуки

Прокуратурою Хмельниччини спільно з Управлінням Служби безпеки України в області проводиться системна робота, спрямована на виявлення і припинення корупційних схем незаконного збагачення у сфері архітектурно-будівельної діяльності, притягнення винних до відповідальності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Попри це, зловмисниками формуються приховані схеми одержання та передачі неправомірної вигоди високопосадовцям, ліквідація яких вимагає кропіткої та узгодженої роботи усіх правоохоронних органів.

З метою подолання таких негативних проявів слідчим відділом прокуратури області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочинів, передбачених ч.4 ст.27, ч.3 ст.369, ч.5 ст.27, ч.3 ст.369, ч.1 ст.14, ч.3 ст.368 КК України.

Надалі, спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України в області викрито протиправну діяльність групи осіб, яка займалась «вимаганням» неправомірної вигоди з підприємців та громадян за вирішення «питань», пов’язаних з оформленням дозвільних документів, посадовими особами Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в області.
ДАБІ_2
Встановлено, що лише під час однієї із таких зустрічей зазначеними особами мешканцю міста було вказано на необхідність надання і обов’язкову передачу через визначеного посередника 1700 доларів США, що становить більше 44 000 гривень, для успішного погодження і реєстрації декларації та документації щодо реконструкції об’єкта нерухомості.

Незважаючи на ретельне маскування та конспірацію, 16 листопада 2016 року слідчим відділом прокуратури області спільно із співробітниками Управлінням Служби безпеки України в області та за результатами проведених негласних слідчих (розшукових) дій (контроль за вчиненням злочину) затримано осіб, які отримували неправомірну вигоду для подальшої передачі керівництву Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області.

Під час одержання чергової частини «хабара» в розмірі 900 доларів США вказаних осіб викрито на «гарячому» та затримано в порядку статті 208 КПК України, а кошти вилучено.

На даний час проводяться 7 санкціонованих обшуків за місцем роботи та проживання членів злочинної групи та посадовців Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в області.

Джерело: НГП.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

10 thoughts on “В Управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції проводять обшуки”

  1. Справа в тому, що всі погодження в Старконі теж їхні в т.ч. декларація про ввід в експлуатацію кононівського елеватора, який не заплатив жодної копійки пайової участі до міського бюджету, з очікувальних декількох млн. Неодноразові подання в прокуратуру хєрятся а поліцаї в 2013 році кримінальне провадження взагалі закрили, не вбачаючи будь якого правопорушення чи злочину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.