Область

В Хмельницькому облили зеленкою регіонала

Тарасюк

Регіонала Петра Тарасюка активісти облили зеленкою під час пікету біля обласної ради.

На пікет під обласною радою зібралися мешканці Лісових Гринівців та місцеві активісти з плакатами «Тарасюк, поважай людей та приватну власність», «Тарасюк, дотримуйся закону», «Люстрацію Тарасюку! Ригів геть!» тощо. Люди пояснювали, що прийшли відстоювати свої земельні ділянки, які в них хочуть відібрати.

«В людей просто хочуть забрати землю, яка оформлена ще кілька років тому. Вони з Ядухою ще два роки тому вирішили побудувати на тих землях музей, але там є земля, яка виділялася для музею. А поряд поля, які зараз розпродуються…», – повідомили мешканці Лісових Гринівців.

Депутат обласної ради Петро Тарасюк вийшов до людей щоб пояснити свою позицію, та порозуміння знайти не вдалося.

«Це ж яку треба мати свинячу совість, щоб на землях, де люди, вся громада області вирішила створити культурно-історичний центр, будувати котеджі! На землі, де є скіфські поховання, де є історія! Та ви безсовісні люди», – звернувся до обурених громадян депутат. У підсумку депутата облили зеленкою.

Мешканці Лісових Гринівців попросили депутатів вплинути на поведінку свого колеги і створити комісію, яка б розслідувала ситуацію із земельними ділянками.

«Будь ласка, створіть комісію, яка б розслідувала діяльність депутатів, які різними, законними і незаконними методами хочуть відібрати землю у нас. Позбавте нас від тиску, який я, до прикладу, вже відчув на власній шкурі. Ці люди, які хочуть забрати нашу землі, постійно, через різноманітні інстанції, які стосуються роботи, особистого життя, намагаються на нас тиснути. Зверніть на це увагу, дуже вас прошу», – звернувся до депутатів один із власників земельної ділянки Віталій Сомов.

Голова обласної ради доручив комісії з питань регламенту вивчити ситуацію і доповісти на наступному засіданні сесії обласної ради.

[youtube id=”vFcg-qj1b9s” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.