Область

У Хмельницькому створено Рух Опору

Блокпост

Об’єднанням зусиль громадських організацій, політичних партій, представників духовенства, військових, Самооборони та автомайдану у Хмельницькому створено “Рух опору”.

“Сьогодні над Україною нависла смертельна небезпека. Йдеться про окупацію держави з боку російського агресора. Тому започатковуємо штаб Рух Опору на Хмельниччині, – заявив під час прес-конференції голова обласної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков.

Учасники штабу наголосили, що питання партійності в Русі Опору не стоїть. “Усі ми є членами тих чи інших політичних сил, однак тут присутні в першу чергу ті хто має можливість виконувати завдання наближені до бойових та внесе свій вклад в забезпечення оборони Хмельницької області”, – заявив голова ГО “Хмельниччина самооборона і контроль” Юрій Смаль.

Метою діяльності Руху Опору є мобілізація усіх груп і верств населення для захисту цілісності і суверенітету України. Відповідно для Хмельницького штабу Руху Опору визначено два пріоритетних завдання:

1. Військова підготовка волонтерів із Хмельницької області на потребу Збройних Сип України.

2. Охорона території Хмельницької області, стратегічних об’єктів, державних установ від будь-яких провокацій з боку російського агресора.

Репортаж “33 канал”:
https://www.youtube.com/watch?v=PkglRpqbCek” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

За попередньою інформацією, місцевий осередок очолить підполковник Василь Денисюк, у минулому – командир 8-го окремого полку спеціального призначення.

Усі, хто вважає дії Росії неправомірними, кому не байдужа доля країни, хто хоче жити в незалежній, єдиній, суверенній Україні, можуть вступити до “Руху опору”. На думку активістів Руху, Хмельниччина була, є і буде у складі незалежної України.

Бажаючі боронити суверенітет України пройдуть мобілізаційні навчання на базі військових частин області.

Хмельницьким Штабом вже започаткована робота щодо набору добровольців для підрозділів сил територіальної оборони. Налагоджено співпрацю осередків Руху Опору з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, правоохоронцями краю. Облаштовано перший блокпост на Вінницькій трасі де уже чергують активісти автомайдану і самооборони.

https://www.youtube.com/watch?v=UDI5dK9i0HQ” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Телефони:

call-центру штабу “Руху Опору” 098-559-42-18;

Питання щодо вступу (контактна особа: Олексій Голеншин) 097-791-22-62;

Запис добровольців на чергування на блокпостах поблизу міста 067-678-15-52.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close