Область

У Хмельницькій області скасували ДАІ

ДАІ

У рамках реформування МВС, в Хмельницькій області, вперше в Україні, буде проведено експеримент по скасуванню ДАІ.

Прес-служба Міністерства внутрішніх справ України повідомляє про створення на базі підрозділів патрульної служби та Державної автомобільної інспекції єдиної патрульної служби, що виконуватиме завдання з охорони громадського порядку та запобігання правопорушенням у містах силами спеціальних нарядів. При цьому Державтоінспекцію позбавлять функцій надання адміністративних послуг, буде впроваджена автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху, а патрульна служба міліції отримає функції ДАІ у населених пунктах.

Згідно з реформою, передбачається також створення національної поліції, функцією якої стане спостереження за безпекою дорожнього руху. Теперішніх ДАІшників в населених пунктах більше не буде. Замість них мають з’явитися “універсальні” поліцейські, які будуть мати і функції звичайних патрульних і стежити за безпекою дорожнього руху. Крім того, видачу водійських посвідчень і реєстрацію транспортних засобів будуть проводити місцеві органи влади.

Експеримент в нашій області розпочався 1 листопада 2014 року. 5 листопада в МВС України відбулась перша нарада робочої групи з його проведення.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close