Область

Стародавній Меджибіж

Сьогодні в смт.Меджибіж Хмельницької області стартує фестиваль середньовічної культури.

Середньовічний фестиваль

“Стародавній Меджибіж 2015” є 10-м, ювілейним фестивалем на який з’їдеться максимальна кількість лицарів, акторів, музикантів. Організатори підготували дуже насичену програму, багато приємних сюрпризів і несподіванок.

В програмі фестивалю повноконтактні лицарські бої, фолк концерт, ярмарок народних майстрів, фаєршоу, старовинні танці, конкурс історичного костюму, середньовічне військове поселення, багато ігор та розваг для дорослих і дітей, зліт байкерів “Werwolf”. Безліч веселих і цікавих конкурсів та майстеркласів для дорослих і дітей. Спортивні ігри, регбі, армреслінг. Ярмарок майстрів. Стрілецький турнір лучників. Нічні стрільби.

Кожного дня з опівночі і до ранку вільна програма: перегляд відеофільмів, жива музика, фаєршоу, дружнє спілкування. Цілодобова робота автентичних харчевень. Середньовічне поселення. Показові виступи реконструкторів доби 17 сторіччя.

Фестиваль приурочений до Дня Незалежності України. Рівно опівночі 23 серпня закінчується фестивальна програма, і в 00:00 учасники вітають всіх Українців зі святом і разом з гуртом Тінь Сонця співають гімн України.

Також організатори пропонують відвідувачам одягати національний одяг та брати з собою національні та патріотичні прапори.

Скільки коштує?
Вартість квитка в день фестивалю: 1 день – 95 грн., 3 дні – 250 грн. Діти до 14 років – 50%, до 7 років – безкоштовно. Учасники АТО та члени їх сімей – безкоштовно.

Додаткова інформація по фестивалю.

Відео про фестиваль:

Виступ гурту Irdorath на фестивалі Стародавній Меджибіж 2011:

P.S. Надіюся цьогоріч ведучий фестивалю буде спілкуватись українською.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “Стародавній Меджибіж”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.