Область

Старокостянтинівські школярі відвідали Хмельницьку міську раду

Хмельницьку міську раду відвідали школярі із Старокостянтинова.

«Дізналися про те, що у вашому місті проводяться цікаві та пізнавальні екскурсії і вирішили з учнями нашої Старокостянтинівської школи у вихідний їх відвідати. Раді, що потрапили у Хмельницьку міську раду. Ми зателефонували до міського голови Олександра Симчишина і він гостинно запросив нас на екскурсію міською радою, яка була надзвичайно цікавою і корисною, – розповіла мама одного з учнів цієї школи Світлана Олександрівна. – Сьогодні на дітей ще чекає прогулянка до головної ялинки Хмельницького. Також плануємо побувати у музеї цікавої науки «Евріка»».

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про міста країни та рідного краю. Це — спілкування з однокласниками і друзями, це ті події, які згодом згадуються все життя.

Цікавою і змістовною була поїздка учнів двох шостих класів Старокостянтинівської загальноосвітньої школи I-III cтупенів №1 до обласного центру у вихідні. Сьогодні вони разом з класними керівниками Світланою Слюсаренко та Оксаною Самолюк побували у Хмельницькій міській раді.

Школярів гостинно зустріла та провела цікаву екскурсію керуюча справами виконавчого комітету Юлія Сабій.

Спершу Юлія Сергіївна показала школярам зелену залу. Розповіла, що окрім засідань виконавчого комітету, тут відбуваються засідання депутатських комісій, «круглі столи», прямі телефонні лінії, прес-конференції і навіть урочисті церемонії реєстрації шлюбів.

Та найбільшою несподіванкою для юних гостів було відвідання сесійної зали міської ради. Діти мали можливість посидіти на робочих місцях депутатів у залі, ознайомитися з електронною системою для голосування. Вони дізналися як ухвалюються важливі для міста рішення та як обирається міський голова і його заступники.

Учень 6-А класу Євгеній Грушко, якого однокласники обрали очільником міста, з усією серйозністю та відповідальністю зачитав текст присяги міського голови.

Позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав цього дня до міської ради. Діти із задоволенням сиділи у кріслі міського голови та робили селфі у залах.

Школярі в міській раді

Джерело
Хмельницька міська рада
Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.