Область

Пласт для дорослих та дітей

Перший вишкіл-семінар про організацію «Пласт» для дорослих, які хочуть долучитись до пластового (скаутського) руху пройшов у Хмельницькому 18-19 березня.

У заході взяли участь усі кого цікавить Пласт, хто цікавиться власним саморозвитком та розвитком свого оточення. Відвідала його і наша громадська організація “Старокостянтинів небайдужий“.

Метою вишколу було представлення кандидатам на дійсне членство в організації чіткого уявлення про роль і можливості праці дорослої особи в Пласті, ознайомлення з діяльністю організації та оптимізація схеми здобуття дійсного членства в Уладі Старшого Пластунства.

Нас чекали:

  • Гутірки-навчання на теми розвитку дорослої особи в Пласті;
  • Вивчення сучасних методів виховання та самовиховання дітей та молоді;
  • Нові цікаві знайомства;
  • Форми ефективного проведення часу, праці, волонтерської діяльності та розвитку в Пласті;
  • Ігри та розваги.
ПОВІДОМЛЯТИ МЕНЕ ПРО ПЛАСТ

Пласт Старокостянтинів

Як дізнатися більше про Пласт в Старокостянтинові?
Якщо Вас зацікавила дана інформація, хочете більше дізнатися про Пласт в Старокостянтинові, взяти участь у заходах, познайомити з Пластом своїх дітей – заповніть форму і ми повідомлятимемо Вас персонально про усі важливі пластові події.ПОВІДОМЛЯТИ МЕНЕ ПРО ПЛАСТ

Читайте більше: “Запрошуємо на знайомство з Пластом“.

Дивіться більше:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.