Область

Облрада підтримала наш проект по сортуванню сміття у Старокостянтинові

Хмельницька облрада виділила майже 3 млн. грн. на реалізацію мікропроектів громад. Серед переможців є і проект нашої громадської організації, який ми розробляли за сприяння Відділу економіки міської ради та Старокостянтинівського комбінату комунальних підприємств.

Хмельницька облрада вперше виділила такі кошти на реалізацію мікропроектів громад. Їх спрямують на підтримку мікропроектів сільських, селищних та міських громад, які стали переможцями першого конкурсу від обласної ради.

Загалом, перемогли 22 проекти з середнім обсягом фінансування 150 тис. грн.

Проект нашої громадської організації “Сортуй сміття – бережи довкілля!” зайняв п’яте місце з 62-х поданих заявок.

Проект сприяє налагодженню процесу сортування і утилізації відходів – пластику та паперу, а також зміні ставлення людей до сортування сміття в Старокостянтинові.

Загальна кошторисна вартість мікропроекту не могла перевищувати 300 тисяч гривень. Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції з обласного бюджету є власний внесок конкурсанта-громади: залучення до бюджету мікропроекту коштів місцевих бюджетів та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України. При цьому, фінансовий внесок територіальної громади в сумі не менше 5% від вартості проекту.

В проекті ми передбачили вклад нашої ГО та вклад громади у сумі близько 40 тис. грн. Також Старокостянтинівська міська рада взяла на себе зобов’язання підтримати проект та профінансувати його в розмірі 111 тис. грн. Виділення цих коштів є обов’язковою умовою для того, щоб обласна рада профінансувала проект з обласного бюджету.

На стадії подання міський голова Микола Мельничук підтримав цей проект, очікуємо таку ж підтримку і на стадії реалізації.

Гарантійний лист Микола Мельничук

Бажаючих допомогти з реалізацією цього проекту в Старокостянтинові просимо зв’язатися з нами.

Джерело
НГП
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.