Область

Микола Бондар у Хмельницькому

08 травня 2014 року відбулася зустріч представників громадських організацій Хмельницького і центрального штабу Самооборони Майдану. Микола Бондар, сотник 4-ї сотні Самооборони розповів про теперішній Майдан у Києві, обговорено події в країні та області.

Основною тезою зустрічі був заклик до об’єднання усіх Самооборон у Хмельницькому і громадських організацій та спільна робота на користь громади області.

“Ми виходили на майдан щоб поміняти систему життя в цій країні. Ті хто увійшли до влади сьогодні закликають розбирати барикади та більша частина Самооборони Майдану вважає що все лише починається. Колишня влада нарахувала 300 років які я мав відсидіти, тепер уже нова влада відкриває кримінальні справи, тому що десь комусь щось не подобається. Ми стоїмо в Києві, щоб мати змогу доносити ваші проблеми до наших керівників.
Мені задають питання чому ви нікого не підтримуєте на виборах? Моя відповідь – нам потрібен найманий працівник, який має виконувати функції необхідні для нас, за які має отримувати заробітну плату. Так має бути від Президента до останнього чиновника, тоді нам не потрібна буде Європа, тоді вона буде думати як до нас попасти”, – сказав Микола Бондар.

Також ІТ відділ Самооборони Майдану презентував додаток для операційної системи Андроїд з назвою “ReAgent”. Він призначений для соціальної журналістики і дає можливість проводити стріми будь-яких подій вашого міста, в т.ч. майбутніх виборів Президента.
Додаток має з’явитися в Android market наступного тижня. Можливість переглянути усі стріми буде на сайті reagent.im.

https://www.youtube.com/watch?v=uGvfdcfRd00″ width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.