Область

Майстерня активних громадян

“Майстерня активних громадян” – під такою назвою пройшов у Хмельницькому тренінг з протидії корупції.

У тренінгу взяли участь активісти з різних куточків нашої області, в тому числі представники громадської організації “Старокостянтинів небайдужий“.

“Проблематика “антикорупції” в нашого району полягає, по-перше, у зневірі людей. По-друге, на теренах області проводиться мала кількість таких антикорупційних заходів, як Майстерня. Байдужість та небажання людей боротися з корупцією у власному регіоні та власними зусиллями є також важливою проблемою. Сила Майстерні в тому, що такі тренінги допомагають поширити антикорупційну практику та інструменти регіонально. Крім того, Майстерня активних громадян координує та організаційно підтримує таку діяльність в регіонах,” – пояснила Альона Береза, координатор Майстерні на Хмельниччині.

Учасники тренінгу ознайомились з поняттям корупції та її видів, розглянули засоби запобігання корупції та дієві антикорупційні інструменти, отримали практичні навички у написанні інформаційних запитів.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.