Область

Марш Миру у Хмельницькому

Марш Миру

Вчора у Хмельницькому та райцентрах нашої області пройшов Марш Миру “Я – Волноваха”, приурочений до пам’яті розстріляних пасажирів автобуса під Волновахою.

Учасники акції висловили співчуття з приводу всіх жертв тероризму, у тому числі журналістів, котрі нещодавно загинули у Франції. Люди висловили вдячність Європейському Союзу та США за впроваджені проти Росії санкції, але відмітили, що цього недостатньо. Лідерів світової політики попросили вжити більш дієвих заходів, а також визнати так звані ДНР та ЛНР терористичними угрупованнями, а Росію країною, що підтримує тероризм.

До керівництва нашої держави звернулись з вимогою докладати більше зусиль до захисту країни, не допускати на нашу територію так звані гуманітарні конвої з Росії, а ті що перетинають кордон, знищувати, озброїти армію сучасною технікою та встановити в Україні справедливе оподаткування.

Також акції пройшли в Кам’янці-Подільському та Дунаївцях.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close