Область

В Хмельницькому відбудеться відкрита лекція екс-міністра освіти Грузії Хатії Деканоідзе (оновлено)

Завтра 8 квітня 2015 року в Хмельницькому університеті управління та права відбудеться відкрита лекція екс-міністра освіти Грузії Хатії Деканоідзе: «Реформування державного механізму: досвід Грузії».

Агенція з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля» спільно з Хмельницьким університетом управління та права організовує публічну зустріч з екс-міністром освіти та науки Грузії, колишнім ректором грузинської Поліцейської академії та екс-директором Національного екзаменаційного центру Хатією Деканоїдзе. Член команди Міхаеля Саакашвілі приїде в Хмельницький на запрошення громадського діяча, керівника агенції «Спільні зусилля» Руслана Рохова.

В рамках свого візиту грузинська реформаторка прочитає для всіх охочих жителів області відкриту лекцію «Реформування державного механізму: досвід Грузії», а також візьме участь у круглому столі з питань реформування освіти. ЗМІ матимуть змогу поспілкуватися з Хатією Деканоідзе під-час прес-брифінгу перед початком круглого столу.

План візиту передбачає:

– 10:30 – 10:55 – прес-брифінг (головний корпус Хмельницького університету управління та права (м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8);
– 11:00 – 13:00 – круглий стіл з питань реформи освіти (головний корпус Хмельницького університету управління та права (м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8);
– 13:30 – 15:30 – публічна лекція «Реформування державного механізму: досвід Грузії» (актовий зал юридичного факультету Хмельницького університету управління та права (вул. Проскурівська, 57);
– 18:00 – 18:20 – прямий ефір на каналі ХОД ТРК «Поділля-Центр».

Довідка:

Хатія Деканоїдзе народилася 20 січня 1977 р. Вона є однією з тих, хто брав участь у здійсненні реформ у Грузії. Хатія прийшла у велику політику, коли їй було 24 роки, і почала працювати в команді реформаторів Президента Михайла Саакашвілі.

Протягом 1994–1999 рр. вона навчалася у Тбіліському державному університеті на факультеті права і міжнародних відносин. Грузинський політик за час своєї кар’єри встигла пропрацювати радником департаменту з аналізу зовнішньої політики в держканцелярії, лектором з міжнародних відносин у Тбіліському державному університеті на кафедрі дипломатичної історії, асистентом з оцінки проекту British Petroleum щодо будівництва газопроводу Баку – Тбілісі – Джейхан, старшим політичним аналітиком проекту Ради національної безпеки, начальником адміністрації міністерства безпеки Грузії, начальником кадрів у МВС Грузії, старшим радником посольств Грузії в США, Канаді та Мексиці, здійснювала керівництво грузинською Поліцейською академією, а також була директором Національного екзаменаційного центру та міністром освіти і науки Грузії.

Сьогодні Хатія Деканоїдзе разом з заступником міністра внутрішніх справ України Екою Згуладзе займається створенням в Україні патрульної поліції.Також вона заснувала в Києві громадсько-політичну школу “Civil and political school”.

З усіх питань та коментарів звертатись за моб. тел. 097-782-69-78 (Рохов Руслан) або 067-990-51-44 (Монастирський Денис).

Увага! У робочому графіку Хатії Деканоїдзе стався форс-мажор. На жаль завтра зустрітись із освітянами, студентами і громадським активом Хмельниччини їй не вийде. Про нову дату зустрічі буде повідомлено згодом.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.