Область

Корнійчук планує судитися через “мертві душі”

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук на своїй сторінці у Фейсбук відповів на інформацію голови земельної комісії Старокостянтинівської міської ради Степана Полупана щодо виділення на землі свою покійну родичку, про що ми писали у статті “Мертві душі родини Корнійчуків“.

“Депутатом Старокостянтинівської міської ради Степаном Полупаном на зібраному ним форумі публічно заявлено про отримання та оформлення померлою родичкою сім’ї Корнійчук земельної ділянки по вул.Софійська, 36. Зазначена інформація не є достовірною. Дозвіл на розробку проекту землеустрою Антоніна Федорівна отримала за життя, хоча про це Степан Полупан у своїх виступах чомусь замовчав. Законодавством про землеустрій передбачено, що подання розробленої документації із землеустрою до відповідних органів від імені замовника здійснюється її розробником, що і трапилось у даному випадку, а думки Полупана щодо причетності сім’ї Корнійчук до даного процесу не підтверджені відповідними доказами. Кому, як не депутату міської ради та заразом голові земельної комісії ради необхідно знати, що, відповідно до вимог земельного законодавства, право власності на землю виникає з моменту його державної реєстрації, а оформити землю на померлого неможливо. Про відсутність зареєстрованого права на землю на Антоніну Федорівну та інших членів сім`ї Корнійчук свідчить довідка з Єдиного реєстру речових прав на нерухоме майно (копія додається)”, – повідомив Олександр Корнійчук.
Довідка Олександр Корнійчук

Керівник області повідомив, що “ніхто з його родини упродовж 3 років не вжив жодного заходу до отримання цієї земельної ділянки, що спростовує позицію Степана Полупана про корисливі мотиви родини Корнійчук”.

Олександр Корнійчук припускає можливість розгляду в суді цього питання: “Депутатом Полупаном було допущено низку порушень законодавства, які стосуються його діяльності як депутата, так і персональних даних Корнійчуків. Також здійснена спроба заплямувати ім’я та репутацію конкретних членів нашої сім’ї та досі не надано інформації щодо підстав збирання інформації відносно нашої родини. Отож з цих питань з горе-піарщиком та в минулому затятим скаржником ми, мабуть, зустрінемось у суді”.

Також, згадав голова ОДА і про земельну ділянку біля піцерії, а саме сказав наступне: “Хочу зазначити про наявність дозвільних документів на піцерію та про сплату відповідних коштів за користування земельною ділянкою (довідки ДПІ про плату за землю додаються). Корнійчуки у місті є добросовісними підприємцями, і на відміну від багатьох використовують землю платно, поповнюючи при цьому місцевий бюджет”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Корнійчук планує судитися через “мертві душі””

  1. Н-да,,, І сміх і гріх одночасно… Як би бути правильним до кінця послідовним, то пан губернатор, раз заявниця на жаль померла, міг би цю ділянку передати сім’ї загиблих чи поранених в так званому АТО землякам зі Старокостянтинова. Але ж ні… Собі рідним теж на прожиття потрібно… І соромно мені за мужів наших державних, але гордість за героїчних земляків вселяє надію на те, що пропали з України і ляхи, і турки, і татари, і москалі, і яничари Януковича, і ці приблуди пропадуть, як вранішня роса…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.