Область

Хмельничани зустріли спецпризначенців з Дебальцевого

Близько 200 хмельничани вигуками “Герої!” зустріли бійців восьмого окремого полку особливого призначення, який повернувся з Дебальцевого.

Хоча чекати довелось досить довго, люди співали пісні та підбадьорювали себе патріотичними кричалками.

“Ми прийшли зустрічати наших захисників, героїв. Вони боронять нашу Україну місяцями, тому мені зовсім не складно померзнути навіть кілька годин щоб подякувати їм за те, що вони роблять”, – розповіла НГП тремтячим голосом хмельничанка Марина з квітами в руках.

Герої з Дебальцевого

Самі бійці окремого полку дякували хмельничанам за такий теплий прийом. Оскільки особливість їхньої спеціалізації передбачає таємничість – їх ніколи не зустрічали так, як сьогодні. На очах у багатьох присутніх там блищали сльози.

Загалом, сьогодні повернулось більше сотні бійців. Всі вони були в зоні АТО різний час. Дехто пробув лише три дні, деякі перебували на передовій декілька місяців. Після боїв за Дебальцеве частину з них таки повернули додому, але частина досі перебуває на сході.

“Це було пекло. Нічні обстіріли, “Гради”, що б’ють на 25 кілометрів і ти не знаєш, куди впаде снаряд. Після того, як вибрались з Дебальцевого, ми чекали на ротацію і було не зрозуміло відбудеться вона чи ні. Ця невідомість і величезне бажання повернутись додому хоч на якийсь час – було дуже складним. Проте зараз я щасливий, мене зустрічає батько”, – каже 20-річний спецпризначинець Артем.

https://www.youtube.com/watch?v=djdMUslOFNQ” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Джерело: ngp-ua.info

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close