Область

В Старокостянтинові пройшов фестиваль-конкурс українського народного танцю

В минулу суботу в Старокостянтинові відбувся перший обласний фестиваль-конкурс українського народного танцю “Козацькому роду нема переводу“.

Присутніх глядачів потішили мистецтвом народного танцю колективи з усіх куточків хмельниччини. Яскраве та різнобарвне дійство прийшлося до смаку старокостянтинівцям.

Окрім безпосередньо танців показові виступи провели вихованці дитячо-юнацького кінно-спортивного клубу “Козацький герць” та спортивної підготовчо-міліцейської школи “Самсон-Право”.

Усі охочі також мали можливість відвідати майстер клас з бойового гопака, виставку прикладного мистецтва, покататися на конях, постріляти з лука та посмакувати козацькою юшкою і кулішем.

Відвідав захід і благодійний аукціон “Старокостянтинів небайдужий”. З собою ми також запросили і наших захисників, що перебувають на лікуванні в Старокостянтинівському шпиталі. А завдяки реалізованим на фестивалі лотам змогли придбати кросівки для одного з бійців.

Відеозвіт про подію:

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close