Область

Е-декларація Корнійчука: 8 мільйонів готівки та зарплата 240 тис. грн. за рік

Голова Хмельницької облдержадміністрації Олександр Корнійчук задекларував за минулий рік 240,3 тис. грн. заробітної плати (у 2016 році зарплата високопосадовця становила 129,9 тис. грн.).

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Дохід від відчуження рухомого майна (крім цінних паперів та корпоративних прав) становив 35 тис. грн.

Крім цього, Корнійчук виграв приз на суму 800 грн. і одержав додаткове благо у розмірі 594 грн. від Хмельницької обласної ради. Ще 481 грн. становив подарунок у не грошовій формі, який надав виконком Кам’янець-Подільської міської ради.

У власності керманича області є швейцарський годинник Breguet Classique вартістю 160 тис. грн., кілька земельних ділянок та житлових і нежитлових приміщень.

Корнійчук володіє двома автомобілями марок Renault Kangoo, 2008 року випуску і Mitsubishi Pajero W, 2008 року випуску.

На банківських рахунках у голови ОДА лежить 200,3 тис. грн. Також розмір готівки Корнійчука становить 8,6 млн. грн. Стільки ж готівки і 41 об’єкт нерухомості декларувалося у 2016-му році.

Дружина чиновника Оксана Корнійчук за минулий рік заробила 907,2 тис. грн. від зайняття підприємницькою діяльністю. Ще 402,8 тис. грн. становили проценти.

У фінустановах вона зберігає 1,8 млн. грн. і 2 млн. грн. готівкою.

Окремо вона задекларувала 120 тис. євро, які позичила третім особам.

У власності дружини голови ОДА є квартира площею 49,7 кв. м., незавершений житловий будинок площею 385 кв. м., нежитлова будівля площею 479 кв. м., п’ять земельних ділянок і два автомобіля Opel Vivaro, 2007 р.в. і Toyota Land Cruiser, 2013 р.в.

Джерело
НГП
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close