Область

Другий модуль Майстерні активних громадян

09 квітня в Хмельницькому відбувся другий модуль антикорупційного тренінгу “Майстерня активних громадян”.

Про перший модуль читайте і дивіться тут.

Майстерня цe програма антикорупційних практичних тренінгів з питань дієвих антикорупційних інструментів; практичних аспектів доступу до публічної інформації; антикорупційного законодавства; практичних аспектів журналістських розслідувань корупційних схем.

Майстерня проводиться у партнерстві з громадською ініціативою Реанімаційний Пакет Реформ для свідомих та активних громадян, які переймаються доброчесністю влади та готові ділитися набутими знаннями з громадськістю.

Цього разу учасники розглядали механізми відстеження використання бюджетних коштів, відстеження державних закупівель, які проводять ради різного рівня, прозорість проведення тендерів.

Також учасники дізналися, як:

  • аналізувати декларації чиновників та депутатів та здійснювати моніторинг стилю життя посадовців;
  • виявляти корупцію у сфері державних закупівель та оскаржувати корупційні закупівлі;
  • виявляти корупцію у сфері ЖКГ та енергетики;
  • як проводити і оприлюднювати журналістські розслідування.

У тренінгу взяли участь жителі Хмельницької області, представники громадських організацій, волонтери, журналісти. Не залишилася осторонь і громадська організація “Старокостянтинів небайдужий“ представники якої вже вдруге відвідали цей тренінг.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.