ОбластьРайон

Допоможемо сім’ї нашого земляка

Микола Флерко, родом з села Деркачі Старокостянтинівського району, був бійцем ДУК “Правий сектор”. Він був справжнім втіленням українського патріота. Добровольцем пішов захищати свою землю від ворога.

Йому молитвами вдавалось відводити біду від себе. В Пісках йому, разом з бійцями, вдалося двічі вийти з під обстрілу гранатометів. Одного разу Микола повернувся ввечері з простреленим склом автомобіля, куля пройшла біля голови.

“Отче, Бог нас любить”,- завжди казав він.

“Танчик”, так називали його побратими за майстерне знання техніки, загинув 28 лютого 2015 року в с.Піски Донецької області, загинув, як герой – прикривши собою репортера.

Микола з сім’єю проживали в м.Кам’янець-Подільський. Без батька залишились троє діток – двоє дівчаток та хлопець. Зараз сім’я Миколи залишилась в скруті і потребує допомоги, дітям загиблого бійця збирають одяг та взуття.

Всіх небайдужих просимо допомогти родині “Танчика”. Діти та дружина потребують одяг, взуттям та кошти.

Зріст старшого хлопця 170 см. Він носить одяг 46-48 розміру, а взуття – 42-43. Дівчатка зростом 130 та 127 см. Розмір їх одягу 33 та 30-31. Взуття вони носять 30-31 та 32-33 розмірів.

Всі хто бажають допомогти коштами можуть перераховувати їх дружині Наталії на картку Приватбанку: 4149 4978 2943 4648

тел: +38 096 822 76 93
Наталія Якубовська – дружина

За інформацією zvaj.ua

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.