Область

Директорам шкіл в яких збирають батьківські внески не продовжать контракт

Через батьківські внески частині директорів шкіл не продовжать контракт. Кадрові зміни запланували на липень.

Міський голова через батьківські внески не продовжить контракти деяким директорам шкіл, як повідомляє сайт “Є“.

Уже в липні цього року у Хмельницькому попрощаються із частиною директорів шкіл. Про це повідомив 24 квітня, під час брифінгу хмельницький міський голова Олександр Симчишин. За його словами, одна з причин кадрових змін — збирання батьківських внесків.

“Ми не можемо заборонити здавати гроші, але забороняємо їх збирати. Усі директори шкіл і вчителі це знають. Дуже багато є тих, які не зрозуміли, що заборонено збирати гроші і за це поплатилися своїми посадами в липні минулого року. У липні 2017 року чергові кадрові зміни у дошкільних навчальних закладах і школах. І одна з причин того, що ми попрощаємось з директорами — вони теж не зрозуміли, що збирати батьківські внески не можна”, – зазначив Олександр Симчишин.

Міський голова додає, що категорично заборонено збирати гроші на фонд школи. Каже, що єдине над чим потрібно допрацювати – це фонд класу. Але є батьки, які самі хочуть давати гроші і цього їм заборонити неможливо.

Нагадаємо, в Старокостянтинові також заборонено збір коштів з батьків для забезпечення видатків з поточного ремонту та утримання загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close