Область

Засідання ради Майдану у Хмельницькому

07 травня відбулося засідання ради Майдану у Хмельницькому.

Основне питання що розглядалося на цьому засіданні це люстрація колишнього члена команди попереднього голови Хмельницької ОДА (першого заступника директора департаменту агропромислового розвитку ОДА), а нині заступника губернатора Пруса з питань АПК Володимира Кальніченка.

Піднімались питання членства В.І.Кальніченка у Партії регіонів та його вкладу у Революцію гідності та Антимайдан.

“Я в Партії регіонів жодного дня не був. Відправкою людей на Антимайдан не займався. Не скажу, що був активним членом Майдану… Я відвідував Майдан, займав громадянську позицію, але, мусив виконувати мої службові обов’язки, проводив щоденні навчання у районах”, – дав відповідь Володимир Ілліч.

Також Кальніченко розповів про с/г підприємства Хмельниччини, які у часи Януковича, отримали найбільші суми державних дотацій – це агрохолдинг “Сварог Вест Груп” і ПП “Аграрна компанія 2004″. Подейкують, що їх власниками є колишній регіонал Сергій Буряк та народний депутат Сергій Лабазюк, однак Володимир Кальніченко не повідомив кому належать ці компанії.

“Власників я не знаю, можу назвати тільки виконавчих директорів цих фірм”, – зауважив аграрний чиновник.

На засідання ради прийшла велика група підтримки заступника з питань АПК: керівники агроформувань, посадовці профільного департаменту ОДА, члени обласних Асоціацій с/г товаровиробників і фермерів – вони повідомили, що Володимир Ілліч – професіонал з великої літери, який здатен врятувати село і галузь.

По результатам голосування В.Кальніченку висловили довіру 25 майданівців, 9 були проти і один утримався.

https://www.youtube.com/watch?v=leG7F_C9qCc” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””]

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close