Район

Заробітна плата голови РДА не перевищує 12 тис.грн.

Заробітна плата голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації Сергія Фесуна не перевищує 12 тис.грн в місяць. Відповідний лист надійшов учора на електронну адресу нашого сайту.

Питання про розмір оплати праці керівника адміністрації виникло у зв’язку з нещодавнім обговоренням на засіданні постійної депутатської комісії збільшення заробітної плати міському голові.

Депутатам пропонувалося підтримати встановлення премії міському голові в розмірі 200% до нарахованої зарплати, таким чином загальний розмір зарплати мав би становити близько 28 тис.грн. в місяць.

Як повідомила керівник фінансового управління міської ради Валентина Камінська – для розрахунків проводилося порівняння з умовами оплати праці голови районної державної адміністрації, при яких міський голова отримував би близько 25 тис.грн. на місць.

Фактичний же розмір заробітної плати голови Старокостянтинівської РДА не перевищує 12 тис.грн./міс., про що говориться у листі:

Лист ЗП Фесун

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Заробітна плата голови РДА не перевищує 12 тис.грн.”

  1. Шановні пенсіонери-а Ваші пенсії? Зрозуміло рада їх не погоджує.На даному етапі ви їм не цікаві . Чекайте виборів-кг гречки та гороху на пиріжки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close