Район

Районною радою забезпечено безкоштовне харчування дітей у школах району

Дитяче харчування

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2016 року №16 внесено зміни до Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах. На виконання цієї Постанови четвертою сесією Старокостянтинівської районної ради було прийнято рішення від 03 березня 2016 року №24, за яке депутати проголосували таким чином: за – 25, проти – 0, утрималося – 5.

Відповідно до цього рішення за рахунок освітньої субвенції обов’язково повинні бути забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням учні, яким згідно із Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” гарантується пільгове харчування, учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, учні з особливими освітніми потребами.

За ініціативою депутатів районної ради окрім цих категорій за рахунок коштів районного бюджету прийнято рішення забезпечити організацію безкоштовного гарячого харчування (в тому числі дієтичного) учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів з малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям”, учнів 5-11 класів, які знаходяться на обліку в тубдиспансері та потребують додаткового харчування, учнів 5-11 класів, які знаходяться на диспансерному обліку по захворювання на цукровий діабет та потребують дієтичного харчування, учнів 5-11 класів, батьки яких є учасниками бойових дій або загинули при виконанні службових обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції а також учнів 5-11 класів інших соціально незахищених категорій учнів (за потребою по рішенню педагогічної ради загальноосвітнього навчального закладу).

Харчування інших учнів буде здійснюватись за власні кошти.

Також з 03 березня 2016 року встановлено вартість харчування одного учня зазначених категорій у загальноосвітніх навчальних закладах за рахунок коштів районного бюджету – 8 грн. в день.

Джерело.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.