Район

Висипали серед поля. Львівське сміття вже у селах району

Сьогодні біля села Капустин Старокостянтинівського району було виявлено дві розвантажених купи львівського сміття.

Дві вантажівки висипали сміття прямо посеред поля, серед непотребу було знайдено речі та чеки характерні для львівського регіону.

Поліція вже зафіксувала даний факт, проводиться розслідування.

Також, за попередніми повідомленнями, купи львівського сміття було виявлено біля села Миролюбне.

Нагадаємо, вперше ми писали про львівське сміття в Старокостянтинові 1 березня 2017 року, тоді керівник комбінату комунальних підприємств Володимир Булич, повідомив, що все здійснюється в законний спосіб та згідно заключеного договору та передбачено скидання лише двох автомобілів сміття.

З того часу на Старокостянтинівський полігон ТПВ було завезено більше 1300 тонн сміття, а 5 липня відбувся напад тітушок на активістів акції #Старокостянтинів_не_сміттєзвалище.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

13 thoughts on “Висипали серед поля. Львівське сміття вже у селах району”

  1. ПРЕДЛАГАЮ!!! КОМУ ТО, ВСЕ ДОГАДЫВАЮТСЯ КОМУ, СЕГОДНЯ ЖЕ, ПОКА ОН БУДЕТ (БУДУТ) ПРАЗДНОВАТЬ ИВАНА-КУПАЛА, СКИНУТЬСЯ МУСОРОМ ЕМУ (ИМ) ПРЯМО ПОД ДВЕРИ ГДЕ ОН (ОНИ) ЖИВЁТ… ПРЕДЛОЖЕНИЯ?

    P.S. В обед жена почистила селёдку)))

  2. “Господарі” міста “прикормили” саме європейське бидло, але скажуть- це ж не економіка-це ж політика- звільняють людей від сміття, а ми хто? Село Криниця має велику територію- а зробіть там економічний бум.

  3. Сергій Пікуля, скажіть будь ласка, чи було проект-рішення про ввезення львівського сміття винесене на сесію, і, якщо було, чи проголосували за нього?

    1. Катерина Мазурчук, тоді я не розумію, чому всі кричать на міського голову, а не діють законним шляхом, це порушення чинного законодавства, а саме стаття 367 (Службова недбалість) і тут потрібно звертатись в прокуратуру, а депутати, в свою чергу, повинні голосувати за рішення про відставку мера, а до чого тут пародія на велику політику мені не ясно.

    2. Першим за цим мав би слідкувати міський голова, якому і підпорядковується керівник ККП. Чому він цього не робить, питання на яке я думаю Ви знаєте відповідь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.