Район

В Миролюбному попрощались з Героєм

24 квітня в селі Миролюбне Старокостянтинівського району прощалися з Володимиром Яневичем, який загинув в лютому під Дебальцево.

Володимир Яневич народився 1993 року в с.Миролюбне. Навчався в Миролюбненській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Закінчив Новоселицький професійний аграрний ліцей. Кілька років служив в Старокостянтинові, на зенітно-технічній ракетній базі, в/ч А4009.

На Сході Володимир служив у військовій частині 4309, був водієм автомобіля «Урал». 15 лютого біля села Логвінове, що на трасі Дебальцеве – Артемівськ, його автомобіль потрапив у засідку і був розстріляний з танків.

Довгий час рідним не було нічого відомо про долю Володимира. Лише згодом тіло героя відшукали волонтери. А 24 квітня його поховали у рідному селі. Сотні людей прийшли навіки попрощатися зі своїм земляком.

Висловлюємо щирі співчуття батькам та молодшому брату Володимира, бойовим побратимам та усім рідним і близьким покійного.
Володимир Яневич був справжнім сином свого народу, справжнім патріотом і безстрашним чоловіком.

Вічна пам’ять Герою!

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

3 thoughts on “В Миролюбному попрощались з Героєм”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.