Район

У Старокостянтинові новий очільник райдержадміністрації

Яснюк РДА

Розпорядженням виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова №748/2014-рн головою Старокостянтинівської районної державної адміністрації призначено Яснюка Михайла Борисовича.

24 квітня 2014 року представив громаді Старокостянтинівського району нового очільника голова Хмельницької обласної державної адміністрації Леонід Прус.

«На Вас, Михайле Борисовичу, сьогодні покладена важлива та надзвичайно відповідальна місія – у цей складний для держави час очолити район, – зазначив Леонід Прус, – проте, враховуючи професійні знання, досвід роботи керівника, особисті якості, вважаю, що Ви спроможні забезпечити належний рівень роботи на посаді голови Старокостянтинівської районної державної адміністрації Хмельницької області”.

Голова Старокостянтинівської районної ради Олександр Коханюк висловив надію, що Михайло Яснюк налагодить плідну роботу та отримає дієву підтримку з боку сільських голів, депутатського корпусу, державних службовців та громадян району.

В свою чергу, новий керівник Старокостянтинівщини подякував за високу довіру, яку висловило йому керівництво держави, призначивши на цей пост, закликав до тісної співпраці та підтримки територіальні громади, громадськість та депутатів. А також запевнив, що прагнутиме наполегливо працювати задля подальшого розвитку нашого краю, а його робота базуватиметься на принципах відкритості та прозорості.

«Старокостянтинівщина – моя Батьківщина, тут народилися я і мої батьки. Відтак – знаю її людей, їхні проблеми та потреби, – наголосив Михайло Борисович. – У своїй роботі, перш за все, керуватимусь професійністю та людяністю, буду чесно виконувати свої посадові обов’язки. Своїм головним завданням у такий складний для держави час вважаю консолідацію зусиль задля збереження нашої держави».

Довідка:
Яснюк Яснюк Михайло Борисович
- народився 22 грудня 1969 року, громадянин України, освіта вища,
директор фермерського господарства «Бізон-1»,
заступник голови Хмельницької обласної організації Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”,
проживає в селі Красносілка Старокостянтинівського району Хмельницькоїобласті, судимість відсутня.
Декларація про майно та доходи за 2011 рік

За матеріалами: http://www.staradm.net.ua/ http://staradm.net.ua/

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.