Район

Під Старокостянтиновом стався витік аміаку

На території фермерського господарства під Старокостянтиновом відбулася розгерметизація однієї з восьми ємностей з аміаком, задіяні рятувальники.

Про це повідомляє прес-служба Державна служба з надзвичайних ситуацій. Також на сайті ДСНС зазначено:

“30 липня о 10:29 год. від чергового поліції отримано інформацію про ймовірну розгерметизацію ємності з аміаком на території одного з фермерських господарств поблизу м. Старокостянтинів Хмельницької області.

До місця виклику направлено чергове відділення вогнеборців, рятувальне відділення та пересувну хімічну лабораторію аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Як виявилось, на території фермерського господарства знаходиться 8 автоцистерн для перевезення аміаку. Останні були залишені на зберігання в 2017 році. В одній із цистерн залишилося близько п’яти тонн аміаку. В результаті виходу з ладу робочої арматури цистерни відбувається незначний витік небезпечної хімічної речовини через запобіжний клапан.

Залишки хімічної речовини під наглядом рятувальників-хіміків були перекачані в іншу цистерну спеціалізованого підприємства, що здійснює транспортування хімічно небезпечних речовин.

За результатами проб повітря хіміко-радіологічної лабораторії загрози життю і здоров’ю населення та навколишньому середовищу немає”.

Витік стався на Другому вокзалі

В той же час жителі міста повідомляють, що витік стався на території одного з підприємств, що знаходиться у районі 2-го вокзалу у місті Старокостянтинів.

“Це сталося не далеко від нас, за нашими городами. Була рятувальна служба, пожежна, поліція мер і навіть губернатор”, – говорить Олександра Гринькевич.

Джерело
ДСНС
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.