Район

Новий голова райдержадміністрації в Старокостянтинові

В Старокостянтинові призначено нового голову районної державної адміністрації.

Розпорядженням Президента України Петра Порошенка від 5 жовтня 2015 року № 738 головою Старокостянтинівської районної державної адміністрації призначено Фесуна Сергія Никаноровича.

07 жовтня голова обласної державної адміністрації Михайло Загородний представив Сергія Никаноровича громадськості району. Виступаючи перед присутніми, Михайло Васильович зазначив, на призначеного голову райдержадміністрації сьогодні покладаються великі надії у плані об’єднання навколо спільної справи усіх гілок влади району, громадськості.

“Дуже хочеться, щоб у ці складні часи кожен із нас відчув свою відповідальність за долю країни, відчув себе справжнім українцем та патріотом. Бо тільки так, тільки гуртом ми збережемо Україну і виведемо її на більш якісний рівень розвитку”, – наголосив він.

У свою чергу Сергій Фесун подякував Президенту, голові облдержадміністрації за висловлену йому довіру під час прийняття рішення щодо призначення його на посаду голови Старокостянтинівської райдержадміністрації. Також Сергій Никанорович запевнив присутніх, що максимально використає свій досвід та знання на благо розвитку Старокостянтинівщини. Він коротко окреслив перспективи розвитку району, основні напрямки роботи, за якими буде працювати.

Також лунали слова подяки і на адресу попереднього голови районної державної адміністрації Михайла Яснюка.

Крім того, Президент призначив нових голів:
– Хмельницької районної державної адміністрації – Коменду Лесю Мирославівну,
– Старосинявської районної державної адміністрації – Русого Ігоря Петровича.

Нагадаємо:

Фесун Сергій Никанорович, 21.02.1973 р.н., член партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, депутат Старокостянтинівської районної ради.
Посада голови адміністрації для Фесуна С.Н. добре знайома, адже свого часу він вже її обіймав, під час перебування у партії Народний Союз “Наша Україна”, також Сергій Никанорович був головою Старокостянтинівської районної ради від партії ВО “Батьківщина”, тож добре знає наш район і його проблеми.

Використано матеріали: staradm.gov.ua

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

4 thoughts on “Новий голова райдержадміністрації в Старокостянтинові”

  1. Ну що тут можна сказати – міняють одне одного по колу та й сміються над простим людом. Перефарбовуються у які тільки можна партії та погляди аби до кормушки поближче. Був при Ющенкові тепер при Порошенкові – коротше нічого у нас в країні напевно ніколи не зміниться, як не сумно це казати. «професіонали» своєї справи знову до влади дорвались – тільки якої саме?

  2. І як та команда перевірялась? Хіба щось можна путньє сказати про цих “нових старих”? Хто може назвати їхні досягнення? Що реального вони зробили для народу? Довелося при них працювати. Нічого крім зверхнього відношення не можу згадати. Для них неважливо, професіонал ти чи ні у своій справі. Лояльно ставляться до тих, хто вміє прогнутися. Наприклад, директор Левківської школи Кулинич Світлана була на антимайдані в Києві, примушувала вчителів їхати на антимайдан, а тепер вона найкращий (?) директор в районі: грамотами нагороджують, в районній газеті хвалебні статті пишуть… За що? Запитайте в колективі, яке до неї ставлення, і як вона до людей ставиться. І такий приклад можна не один навести. Не дивуюсь, що такий низкий відсоток явки на вибори. Люди зневірились.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.