Район

В районній лікарні з’явився кабінет комп’ютерної томографії

Минулого тижня в Старокостянтинівській районній лікарні відкрили кабінет комп’ютерної томографії.

Відкриття кабінету комп’ютерної томографії відбулося за участі районної влади, заступник директора фірми ТОВ “ПОЛЛАР” та лікарів центральної лікарні на чолі із головним лікарем.

Рентгенівська комп’ютерна томографія на сьогоднішній день є одним із найбільш інформативних і точних методів апаратного обстеження організму людини. Введення в дію такого потужного і дороговартісного обладнання значна подія для Старокостянтинівщини. Раніше мешканці нашого міста та району могли пройти таке обстеження лише в обласному центрі.

Підприємство ТОВ “ПОЛЛАР”, яке встановило томограф, пропонує надання своїх послуг за цінами дещо нижчими ніж ціни у м.Хмельницький, крім того діють пільги для соціально вразливих категорій громадян, постійно проводяться акції для того, щоб комп’ютерну томографію могли пройти якомога більше людей. До прикладу з 8 травня по 22 червня для ветеранів Великої Вітчизняної війни обстеження безкоштовне. Для мешканців Старокостянтинівського району, пацієнтів центральної лікарні також пропонуються знижки 20%.

21 травня пройшов обстеження і перший пацієнт (див. фото). Прийти поглянути на роботу апарату в дії прийшли і лікарі ЦРЛ.

Заступник директора фірми ТОВ “ПОЛЛАР” пояснив як діє обладнання: за хвилину томограф робить велику кількість знімків, далі вони передаються на центральний офіс фірми, де їх описує лікар і за 5 хвилин пацієнт отримує результати обстеження.

Джерело.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

7 thoughts on “В районній лікарні з’явився кабінет комп’ютерної томографії”

  1. та чула таке що його давненько туди привезли, але ще не має в нас спеціалістів, які вміють ним користуватись…

  2. Скільки є хвороб які можливо виявити за допомогою цієї штуки… Це дуже, дуже, дуже добре, що таке обладнання з’явилось в нашому місті!!!

  3. Доведеться вчитись користуватися тою штукою… – Метод магнітно-резонансної томографії вже давно широко використовується у світовій медицині…

  4. Тішить що це в нашому місті, але коли до нього буде доступ? Бо ж кожен день комусь потрібно таке обстеження і люди ідуть в область або дальше і туди везуть гроші, краще б вони ( хоч частково) залишались в місті.

  5. насторожує факт;( їх описує лікар і за 5 хвилин пацієнт отримує результати обстеження). лікарза 5 хв. навіть не побачить всіх знімків, передача в головний офіс довше йде. Потрібен фахівець який буде на на місці . Тоді буде результат швидко і.якісно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.