Район

Голова районної ради склав повноваження

районна рада

25 лютого 2014 року голова Старокостянтинівської районної ради та його заступник склали повноваження.

На вимогу 44 депутатів з 60, 25 лютого, була скликана двадцять третя (позачергова) сесія районної ради та запропоновано розглянути питання “Про суспільно-політичну ситуацію в Україні”.

На позачерговій сесії районної ради були присутні депутати обласної ради, заступники голови районної державної адміністрації, міський голова, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ, організацій, засоби масової інформації, громадські організації та близько 100 активістів.

Перед початком роботи депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого нашого земляка Сергія Бондарчука та всіх загиблих на Майдані та вулиці Грушевського у місті Києві.

На вимогу жителів міста та району голова Старокостянтинівської районної ради Іван Овчар написав заяву про те, що в зв’язку із складною суспільно-політичною ситуацією в країні, що призвела до загибелі людей, в ім’я порозуміння, миру та збереження єдності територіальних громад, залишаючись на боці мирно налаштованих жителів району та населення України, складає з себе повноваження голови районної ради. Цю думку підтримав і заступник голови ради Іван Катревич, також подавши заяву про відставку.

За пропозицією депутатів на посаду голови районної ради було подано кандидатуру Олександра Коханюка, також висунула свою кандидатуру Олена Фурсова. Більшістю голосів, а саме 39 з 54, що брали участь у голосувані, новообраним головою Старокостянтинівської районної ради став член ВО “Батьківщина” Олександр Коханюк.

Коханюк Олександр Володимирович, народився 27 квітня 1961 року в с.Капустин Старокостянтинівського району Хмельницької області в сім’ї колгоспників. В 1969 році разом з батьками переїхав проживати в м.Старокостянтинів. В 1978 році закінчив Старокостянтинівську середню школу №1. У тому ж році пішов працювати слюсарем на Старокостянтинівський цукровий завод. В 1979 році вступив на підготовче відділення Київського інституту харчової промисловості. В 1985 році закінчив інститут по спеціальності інженер-механік харчових виробництв.
Трудова діяльність:
1985-1987 р.р. – інженер-механік, головний механік Старокостянтинівського заводу сухого знежиреного молока.
1987-1989 р.р. – інструктор промислово-транспортного відділу районного комітету Компартії України.
1990-2001 р.р. – заступник директора, директор Старокостянтинівського заводу сухого знежиреного молока.
2001-2002 р.р. – тимчасово не працював.
2002-2004 р.р. – виконавчий директор ПП “Дерикот М.В.”.
2004-2006 р.р. – начальник Старокостянтинівської ЖЕК.
2006- 2010 р.р. – заступник голови Старокостянтинівської районної ради.
З 2013 року по даний час працював майстром КП ” Тепловик”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close