Район

Агенція змін – райрада прийняла рішення по підтримці громадських ініціатив

29-ма голосами з 29-ти присутніх депутатів Старокостянтинівська районна рада підтримала рішення про затвердження Програми розвитку та підтримки громадських ініціатив «Агенція змін» розроблену у співпраці з громадською організацією “Старокостянтинів небайдужий”.

Програма передбачає створення, у співпраці з Корпусом Миру США, постійно діючого Центру розвитку та підтримки громадських ініціатив “Агенція змін”.

З чого розпочнеться реалізація проекту

На базі “Агенції змін” будуть проведені тренінги для представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, молоді (учнівських парламентів), громадян по розробці та реалізації соціально спрямованих неприбуткових проектів. Іншими словами слухачі отримають знання з проектного менеджменту та зможуть:

Які можливості для учасників

До кінця навчання учасники тренінгів зможуть представити свої власні проекти та отримати фінансування на їх реалізацію.

Які очікуються результати

Це перша ініціатива такого напрямку, що розпочала реалізовуватись у нашій громаді. Ми щиро віримо, що завдяки цьому проекту буде налагоджено ефективне партнерство та отримано позитивний досвід співпраці між громадою та органами влади.

Ми розраховуємо на вашу активність та готовність до вирішення своїх проблем.

Ми очікуємо на реалізацію низки ваших проектів.

Тож вперед до змін! :)

Старт проекту заплановано на лютий 2019 року, але долучитись до його реалізації можна вже зараз (пишіть, заходьте, телефонуйте).

Висловлюємо щиру подяку усім депутатам районної ради, що підтримали цю Програму, а також людям, які сприяли її появі та повірили в успіх:

  • Яснюк Михайло Борисович – голова районної ради;
  • Фесун Сергій Никанорович – голова районної державної адміністрації;
  • Коваль Олександр Анатолійович – голова постійної комісії з питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування;
  • Фурсова Олена Володимирівна – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, у справах сім’ї, материнства і дитинства, молодіжної політики, культури та освіти.
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.