Країна

Земляцтво Хмельниччини зустріло Героя АТО Олександра Дармороса

“Герой – це людина, яка знає, що є блага, дорожчі за життя, людина, яка присвятила своє життя служінню державі, себе одну – служінню багатьом”.

14 травня 2018 року Земляцтво Хмельниччини зустріло Героя АТО Олександра Дармороса в столичному аеропорту, який після довгого лікування повернувся на Батьківщину.

Сьогодні Україна переживає важкі часи в своїй багатовіковій історії: чергові зазіхання на територіальну цілісність, незалежність, мир і спокій на нашій землі. Чимало українських сімей відчули жахливі наслідки неоголошеної війни. З притаманним нашому народові милосердям, українці намагаються допомагати армії та всім, кому завдячують, мирним небом. Представники Земляцтва Хмельниччини також не залишаються осторонь та підтримують свого земляка, а на рідній землі героя зустрічають зі всіма почестями.

Олександр Дарморос сам родом із Дунаєвець, молодший лейтенант 8-го полку спеціального призначення, навесні 2016 року отримав важкі поранення під час вибуху протипіхотної міни при виконанні бойового завдання в Луганській області, внаслідок чого, Олександр втратив зір, а ліву ногу довелося ампутувати до коліна.

Стійкістю українського воїна захоплюються і далеко за межами України, адже Сашко за час свого дворічного лікування у США не впав духом, наполегливо бореться та знаходить мужність не тільки жити повноцінним життям, а й розвиватись та відкривати в собі нові таланти, він досконало оволодів англійською мовою та навчився грати на бандурі.

Сьогодні Хмельничани зустрічають свого героя зі всіма почестями на Батьківщині, адже немає більшої гідності, аніж бути гідним громадянином своєї країни. І немає більшої честі для чоловіка, аніж боронити свою країну, свою землю і свій народ.

Інформація надана Хмельницьким Земляцтвом.

Теми

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close