Країна

Запрошуємо дітей та підлітків в літні табори Корпусу Миру США

Щороку волонтери Корпусу Миру США в Україні працюють над організацією і проведенням літніх таборів для дітей та підлітків по всій Україні. Цього року і у дітей Старокостянтинова з’явилася можливість побувати у такому таборі.

Про табори

Літні табори Корпусу Миру користуються дуже великою популярністю і проводяться у різних місцях України, наприклад: Яремче, Бар, Заліщики, Миколаїв, Одеса, Рокитне, Радивилів, Чернігів. Кожен табір має свою тематику, від розвитку навичок спілкування англійською мовою до розвитку письмових, журналістських і лідерських якостей.

В різних таборах, різні вікові категорії, в загальному цього року вони охоплюють дітей віком від 13-ти до 19-ти років.

Середня тривалість таборів – 7 днів.

Середня вартість табору: 300 грн.

Запрошення від Liam Foran, волонтера Корпусу Миру, що працює в Старокостянтинові:

“Привіт Старокостянтинів!

Щороку Добровольці Корпусу Миру, як і я, працюють над плануванням та проведенням таборів для дітей та підлітків в Україні. Наші табори доступні всім, хто відповідає вимогам і мають низьку вартість.

Цього року я сподіваюся залучити якомога більше дітей з Старокостянтинова у ці табори!

Скористуйтеся списком таборів, що проводяться добровольцями американського Корпусу Миру в 2018 році. Щоб переглянути заявку на цей табір потрібно натиснути на його назву.

Кожен табір має різні теми та завдання, інформацію про які розміщено в заявці, тому, будь ласка, прочитайте. Обирайте ті табори, які найкраще підходять вам і заповнюйте заявку.

Дякую і дайте мені знати, якщо у вас є будь-які питання!”

Як потрапити у табір

Відбір учасників табору відбувається згідно заповнених заявок.

Ми шукаємо мотивовану, допитливу, чесну, креативну та працьовиту молодь. Якщо це Ти – відкривай список таборів і заповнюй заявку швидше!

Часу залишилося обмаль, термін подачі заявок на більшість таборів спливає через 4-ри дні.

Більше інформації про табори: ПЕРЕГЛЯНУТИ.

Якщо у Вас є питання пишіть на нашу сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/starkonnb/, або на електронну пошту: liam@starkonnb.info

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close