Країна

З Днем святого Миколая!

den_svyatogo_mykolaya

Вітаємо усіх наших читачів та їх діточок зі святом Миколи Чудотворця!

Бажаємо миру, достатку, затишку і душевного родинного тепла. Діточки хай зростають добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – в славу!

Святий Микола хай освятить вас і благословить на добрі справи!

Хай Миколай у вишиванці

Розбудить подарунком вранці

І принесе у вашу хату

Добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зернятко щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю,

І принесе усім здоров’я!

https://www.youtube.com/watch?v=RjOcZkzrd6g” width=”100%” height=”58%” autoplay=”no” api_params=”” class=””] [tagline_box backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.1″ border=”1px” bordercolor=”” highlightposition=”left” content_alignment=”left” link=”” linktarget=”_self” modal=”” button_size=”” button_shape=”” button_type=”” buttoncolor=”” button=”” title=”” description=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””]

Свято святого Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей в Україні встановилася традиція писати святому Миколаєві листа, у якому дитина вказує, що хорошого та поганого вона вчинила протягом року, і які хоче отримати подарунки.

[/tagline_box]
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.