Країна

Як зробити нестандартну пов’язку. Знати, щоб вижити. Накладання пов’язок, частина 2

Накладання пов’язки

У цій частині серії публікацій “Знати, щоб вижити” розповідається про нестандартні види пов’язок і методи зупинки кровотечі.

З відео ви дізнаєтесь:
1) як користуватися медичною хусткою;
2) що робити при розриві живота, глибоких проникаючих пораненнях черевної порожнини, грудної клітини;
3) перші дії під час проникаючого поранення грудної клітини при попаданні повітря в грудну клітку (пневмотораксі);
4) як зробити венозну закрутку з підручних засобів та засобами корпусу морської піхоти США.

Після перегляду відео попрактикуйтеся надавати допомогу з своїми друзями, щоб відпрацювати навички та могти врятувати чиєсь життя та здоров’я.

Медична хустка – застосовується для перев’язки голови, стопи, кисті, передпліччя, ліктьових суглобів, молочних залоз у жінок, сідниць, генеталій, та інших поранень.
Хустка під час накладання кріпиться за шию чи ремінь постраждалого. Якщо одяг зірвало вибуховою хвилею, на поясі пораненого з бинта робиться імпровізований ремінь на який надягається та фіксується пов’язка з допомогою булавки.

Англійська булавка – необхідна складова будь-якої аптечки.

Тампонада (тампонуючі пов’язки) – звичайний бинт, або марлеві серветки якими заповнюється глибокі рвані рани, як от: кусана рана шиї, глибоке поранення очей, відрив язика, кровотеча ротової порожнини та носових ходів та інше.

Celox-A (Целокс-А) – високоефективий кровоспинний засіб, зупиняє артеріальну кровотечу в проникаючій рані, яку іншими засобами зупинити неможливо.

Попередні частини:
“Артилерійський обстріл”, “Зупинка кровотечі”, Аварійний рюкзак,
Накладання пов’язок, частина 1

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.