Країна

Як допомогти нашим захисникам

Привіт всім моїм френдам і френдесам. Як ви всі знаєте, без лишніх нагадувань, війна ще не закінчилась і, на жаль, ще не відомо коли закінчиться. Хто воює, хто лежить поранений, а когось вже серед нас нема (((

Дорогенькі мої, всі ми, хто живе на мирній територій і спокійно спить у своїх тепленьких ліжечках багато чим , а в даному випадку всім, завдячуємо тим воїнам, що сидять зараз в окопах і сплять в спальних мішках, їдять з котлів, що дадуть, взувають берці, а не модні черевики і тримають в руках холоднющі залізяки АК, або іншу зброю. Хіба ми не повинні підтримати наших хлопців і дівчат на передовій? Хіба не можемо елементарно просто піти в госпіталь принести кіло яблук? можна і треба!

До чого я це все веду? Наше місто, хоч і маленьке, але і в нас є небайдужі люди, які займаються волонтерством. І є Благодійний аукціон де продаються лоти виготовлені руками простих людей, яким не все рівно до наших захисників. Будь ласка завітайте на сторінку аукціону, подивіться лоти. Можливо вам щось припаде до душі і з вашою допомогою якийсь солдат буде мати теплі шкарпетки або рукавички, з’їсть домашню випічку та притулить до серця дитячий лист чи малюнок привезений волонтерами. Хтось піде швидше на поправку в госпіталі бо буде точно знати, що він ще комусь потрібен в цьому світі, окрім рідні.

Не будьте байдужими!

З таким проханням, на своїй сторінці у Фейсбук, звернулася до земляків Оксана Реган.

Шановні старокостянтинівці та усі наші читачі, завітайте і вподобайте сторінку аукціону, не залишайтеся осторонь доброї справи, адже спільні зусилля кожного з нас наближають час перемоги та миру.

Сторінка благодійного аукціону

 

Більше інформації про аукціон тут: “Розпочав роботу благодійний аукціон в Старокостянтинові“.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Як допомогти нашим захисникам”

  1. Український патріотизм,це одіти вишиванку і лайкати антиросійські лозунги,саме так він проявляється у 80 % населення.Як кажуть,добре бути патріотом в душі.Війна для всіх,хто до неї не має відношення ,вже перестала турбувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.