КраїнаМісто

Віктор Бондар: “Власть мєняєтся!”

bondar_viktor

Ім’я Віктора Бондара знайоме багатьом старокостянтинівцям, адже він завзятий будівельник дитячих майданчиків в місті, а за сумісництвом і народний депутат від нашого 191 виборчого округу (Старокостянтинівський, Старосинявсякий, Летичівський, Деражнянський та Віньковецький райони). У Верховну Раду В.Бондар ішов як самовисуванець, та після обрання одразу ж «примкнув» до Партії регіонів. Новоспечений регіонал так пояснював цей вчинок: “Якщо депутат мажоритарник не входить до будь-якої фракції, то він безправний… Ми ввійшли до фракції Партії регіонів з єдиним бажанням: очолити один-два комітети Верховної Ради для того, щоб впливати на ситуацію”. Після цього, ставши членом аграрного комітету ВР, Віктор Бондар синхронно голосував з колегами-регіоналами по парламенту.

Найпоказовішим стало голосування за так звані “закони 16 січня”, що фактично призвело до розстрілу людей на київському Майдані у лютому місяці. На це голосування відреагували навіть депутати Старокостянтинівської міської ради, які на позачерговій сесії прийняли звернення до народного депутата Віктора Бондаря, у якому висловили осуд його діям та поставили вимогу, щоб він приїхав до міста і пояснив громаді свої дії. А міський голова Микола Мельничук зазначив, що особисто спілкувався з Бондарем після голосування за диктаторські закони і поставив йому вимогу стати на коліна за такі дії перед громадою.

Що ж ми бачимо тепер?

Зараз Віктор Бондар перебуває у депутатській групі «Суверенна європейська Україна». І останній місяць на нашому окрузі активно “підкуповує” виборців новими пластиковими вікнами у школах та лікарнях, встановленням дитячих майданчиків та облаштуванням стадіонів. Так, учора, 11 вересня, Віктор Бондар проводив агітацію в Старокостянтинівській гімназії (дев’ята школа) під час загальношкільних батьківських зборів. При цьому, усім батькам школярів активно роздавалась кольорова друкована продукція “Віктор Бондар. Звіт народного депутата України 2013-2014”. Це брошура на 180 сторінок, з яких лише дві сторінки присвячено законодавчим ініціативам, а решта “гречка для виборця”.
Окрім того, як виявляється, увесь час депутатства В.Бондар боровся з Януковичем:
Бондар

Перед мешканцями міста з’явилась абсолютно протилежна людина. “Очищений” Бондар приписав собі у заслуги скидання з президентського трону Віктора Януковича! Того самого, якому вірно служив останні два роки регіонал Бондар.

А ось голосування за “закони 16 січня” “очищений” Бондар трактує так: “Після Нового року, а точніше 16 січня 2014 року В.Янукович спробував переломити парламент і провести через нього пакет антиконституційних законів, які фактично надавали би йому повноваження диктатора… Віктор Бондар, як і більшість депутатів, відмовились голосувати і згодом надали необхідні свідчення про повну фальсифікацію підрахунку голосів слідчим Генеральної прокуратури України”. Оце так поворот! А ми з вами наче ж зовсім інші події спостерігали. Кісєльову ще вчитись і вчитись!
Бондар2

Не забув наш депутат і про визначальну роль діючого Президента Петра Порошенка під час розстрілів на Майдані. “Фактично 17 лютого пізно ввечері на зустрічі у П.Порошенка виникла остаточна домовленість депутатів про рішучі дії у парламенті. Думаємо, що це стало відомо В.Януковичу, і він почав діяти… Далі була стрільба на Майдані… спроба стрільби біля парламенту… і закриття будинку Верховної Ради”, — говориться у брошурі Бондаря, у кращих традиціях радянських часів.

З допомогою рейтингу Порошенка Віктор Бондар пробує відбілювати своє політичне реноме у цій агітаційній брошурі. Він повністю підтримує ідею Президента у проведенні дочасних парламентських виборів і вважає, що “стабілізації політичної та економічної ситуації сприятиме втілення у життя ініціатив Президента України Петра Порошенка”.
Бондар3

Отже, судячи з усього, незабаром чекатимемо балотування Бондара по нашому окрузі. Хочеться вірити, що цього разу “фарбованому лису” не вдасться ввести в оману жителів Старокостянтинова. Адже, якщо виборець на цих виборах повторить позаминулорічну власну помилку, то Верховна Рада VIII скликання швидко позбавить нас надій на зміни до кращого життя.

За матеріалами LB.ua

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.