КраїнаМісто

Відбулася зустріч Олега Тягнибока з жителями міста

Тягнибок Старокостянтинів

Сьогодні, 07 травня, кандидат у Президенти Олег Тягнибок побував у Старокостянтинові. Зустріч з жителями міста відбулася в кінотеатрі “Мир”. Свій виступ Олег Тягнибок розпочав з вшанування пам’яті наших земляків, що загинули під час Революції Гідності: Бондарчука Сергія Михайловича – голови Старокостянтинівської міської організації ВО “Свобода” та Дзявульського Миколи Степановича – члена Шепетівської організації ВО “Свобода”.

Далі кандидат у Президенти ознайомив жителів міста з основними пунктами його програми, зокрема розглянуто такі принципи як боротьба з олігархами, Україна – унітарна держава, повна переатестація підрозділів міліції, закон про зброю, підвищення статусу військовослужбовців та інше.

Значну частину зустрічі зайняли відповіді на питання старокостянтинівців, які стосувалися як місцевих так і загальнодержавних проблем. Були на зустрічі і прихильники Партії регіонів, які спробували стати на захист Віктора Януковича, що з того вийшло дивіться відео (27:25 хв.).

Інформація:
Керівник виборчого штабу Олега Тягнибока в Старокостянтинові: Ваврищук Микола Васильович – директор ТОВ “Старокостянтинівська меблева фабрика”.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close