Країна

Велике Козацьке Коло Майдану

25 березня в Києві за ініціативи 4-ї Козацької сотні Самооборони Майдану відбулося Велике Козацьке Коло Майдану, у якому взяли участь і представники Старокостянтинівського козацтва.

Вирішувались питання:
1. Заснування структури всіх козаків України «Українське Козацьке Військо».
2. Обрання Головного отамана. Обрання Генеральної старшини. З. Обрання Уповноважених з статусом наказних отаманів по областях (краях) України з завданням формування козацьких підрозділів Украінського Козацького Війська в селах, містах, районах та областях.
4. Обрання представників Українського Козацького Війська для формування Координаційної ради з питань розвитку козацтва в Україні при КМУ.
5. Звернення Великого Козацького Кола Майдану до Народу України, В.о. Президента України, силових структур України.

Рішенням Кола було висунуто делегатів Українського Козацького Війська до Координаційної ради з питань розвитку козацтва в Україні при Кабінеті Міністрів України, та внесено пропозиції щодо змін до механізму формування ради. Крім того було прийняте Звернення Великої Козацької Ради до Народу України, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, силових структур України.

На Колі були присутні 220 козаків з 22 областей та 37 існуючих козацьких організацій України.

Головним Отаманом Українського Козацького Війська рішенням Великого Кола було обрано Миколу Бондара.

З В Е Р Н Е Н Н Я
Великого Козацького Кола Майдану

25 березня 2014 р. відбулося Велике Козацьке Коло Майдану, на якому були присутні 220 козаків з 22 областей та 37 існуючих козацьких організацій України.
Велике Козацьке Коло Майдану, зважаючи на те, що Російська Федерація порушила принципи міжнародного права, міжнародні угоди з Україною та іншими державами, проявила акт агресії та здійснила окупацію Автономної Республіки Крим – невід’ємної частини України, що існує реальна загроза подальшого вторгнення військ на материкову частину території України, від імені патріотично налаштованої частини Українського козацтва висловили свою рішучість боронити Українську державу усіма доступними методами.

Велике Козацьке Коло Майдану заснувало нову структуру, що об’єднала всіх козаків України – «Українське Козацьке Військо», яка претендує на окремий статус, відмінний від статусу об’єднання громадян, резерву Національної Гвардії України, добровільних народних дружин тощо. Був обраний козацький уряд: Головний Отаман Микола Бондар, Генеральна старшина, Голова Ради старійшин та уповноважені з статусом наказних отаманів по областях (краях) України. Завдання останніх- формування козацьких підрозділів Українського Козацького Війська в селах, містах, районах та областях.

Підтримуємо звернення Ради засновників, Ради старійшин Українського Козацтва та представників 4-го козацького редуту Майдану щодо відновлення роботи Координаційної ради з питань розвитку козацтва (лист №05/03 від 22.03.2014 р. Козацького редуту Майдану на Вашу адресу). Пропонуємо внести зміни до додатку Постанови Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2011 року № 885 «Про утворення Координаційної ради з питань розвитку козацтва в Україні» щодо складу Координаційної ради та ввести у її склад, крім заступників Міністрів профільних міністерств, обраних на Колі представників Українського Козацького Війська та інших козацьких громад.

25 березня 2014 року

Головний Отаман Українського Козацького
Війська з Генеральною Старшиною
та всім козацьким товариством                              Микола Бондар

Виконавець:
писар Четвертого редуту Майдану                       Роман Морошан

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.