Країна

Вчителів Старокостянтинова відзначено за заслуги перед Українським народом

Наприкінці минулого місяця двох вчителів Старокостянтинова було відзначено Почесною грамотою Верховної Ради України “За заслуги перед Українським народом”.

Нагороду, підписану Головою Верховної Ради України, було вручено міським головою на сесії міської ради. Почесну відзнаку отримали:

Тетяна Іванівна Франчук, директор Старокостянтинівського ліцею імені М.С.Рудяка, та
Ігор Борисович Головня, вчитель фізичної культури Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

Вітаємо земляків! Дякуємо за Вашу працю!

Почесні відзнаки

Почесна грамота Верховної Ради України — відзнака Верховної Ради України за вагомий внесок у будь-яку сферу життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності.

Почесна грамота Верховної Ради України Нагородженим Почесною грамотою Верховної Ради України фізичним особам вручається нагрудний знак, який носять на грудях зліва.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

1 thought on “Вчителів Старокостянтинова відзначено за заслуги перед Українським народом”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.