Країна

В очікуванні змін на краще

Майдан, 8 грудня 2013 року, ще всі живі…

Люди незважаючи на мороз та сніг і не думають розходитись. Усі на підйомі, усі вірять в перемогу, в перемогу над темною силою, яку уособлював тоді Янукович.

На сцені Майдану троє, щодня виступи по черзі, щодня палкі промови, обіцянки та завіряння. “Треба дій!!!” – кричить Майдан, “У нас є план!” – кажуть троє у відповідь.

І знову стояння, пісні, ліхтарики, і знову промови. Ще ось ось і вибухне..

А ввечері звалили Леніна. Проскакує думка: ми тут за Європу, ми тут проти Януковича, Ленін яким боком?

Але це хоч якась та дія!

Пам’ятник шматують нещадно. Стою з побратимами в кордоні навколо впалого ідола. Ледь стримуємо людську навалу, усі хочуть зробити свій внесок, усі хочуть частинку пам’ятника. Приходить розуміння – усю злість і увесь відчай, що назбиралися за ці роки, люди зганяють на камені.

Пару випустили, а далі знову все по плану: стоїмо..

Майже два роки минуло з того часу, а картину ми спостерігаємо таку ж. Нам увесь час говорять про план реформи країни та зміни системи влади, та в дію його втілювати не поспішають.

Стоїмо..

Нам за реформи видають зміну тарифів, а для того щоб не вибухнуло підсовують перейменування міст, вулиць та кіношного вигляду поліцію.

Чи може хтось навести приклад позитивних змін у будь-якій сфері?

Прохання коментувати та взяти участь у голосуванні:

Чи відчули Ви зміни на краще за останні півтора року?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

2 thoughts on “В очікуванні змін на краще”

  1. У людей не витримали нерви і вони пішли на вул.Грушевського особливо після ще й слів Яценюка, що будемо проводити мирну ходу… Яку ходу?… Вже їх було й не одна, потрібні дії, а плану який би мав слово дія у ті трійці “вождів” якраз то й не було… Зараз потрібні дії, у тому числі в економіці… Арсеній, Арсеній…(

  2. Ну чому ж немає змін… Зміни є і ці зміни – це все завдяки ЛЮДЯМ – громадянам нашої УКРАЇНИ, не владі!!! Ні в якому разі!!!! Дякуючи волонтерам і звичайним нромадянам ми маємо сьогодні одягнену армію, кожний пенсіонер, кожний громадянин, який сплачує податки офіційно зробили свій вклад – % з з/п, хоча правда й примусовий… Але все ж таки!!! Ми маємо поліцію. Поки що тільки у великих містах… Так, вона не ідеальна, але все ж таки на 100% краща, ніж те що називається міліцією. І це лише початок, вони також навчаються, а скрізь потрібна практика як всі ми знаємо! В рядах поліції хлопці та дівчата, які хочуть змінити систему і прийшли туди добровільно, а не трутні, які не хочуть працювати і тому йдуть в міліцію, щоб урвати ласий шматок! Люди стали добріші, вічливіші, вихованіші і готові допомагати одне одному безкорисно! Ми стали по новому дивитися на нашу ЗЕМЛЮ, любити її і шанувати. Готові захищати її від зовнішнбого ворога! Захищати і стояти до останнього не заради влади, а заради нашої То хіба це не зміни на краще???!!!
    В кожному поганому потрібно шукати щось хороше! Надія завжди має бути!!!! Ми все змінимо разом!!! Все залежить лише від нас!!!! Одного яника ми вже скинули, і нехай такі як порох, яцик і той самий мельничук і їм подібні не сумніваються, що прийде і їхній час і їх скинемо!!!
    Все буде добре!!!! )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close