Країна

Середня заробітна плата в Україні має бути не менше 10 тис. грн.

Середня заробітна плата в Україні, в нинішніх умовах, має дорівнювати не менше 10 тис. грн., і цей показник формується за рахунок зростання економіки та виводу економіки з тіні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Середня заробітна плата в Україні в нинішніх умовах має дорівнювати не менше 10 тис. грн, – сказав Глава Уряду. – Ми віддаємо людям борги. Людей перетримали на мінімальній зарплаті і зарплатах в конвертах. А потім, коли люди виходять на пенсії, вони отримують мінімальні пенсії. Зарплату треба виводити з тіні».

Прем’єр-міністр підкреслив, що зростання зарплат не веде до безконтрольного зростання цін. «Підвищення зарплат не вплинуло на зростання цін. Кошти були в тіні, наша система детінізації спрацювала таким чином, що ми забрали кошти з тіні, і вони почали працювати на легальну економіку. І ці кошти ми інвестували, наприклад, в освітян, в підвищення поваги до українського вчителя», – додав Глава Уряду.

Нагадаємо, у червні минулого року Прем’єр-міністр прогнозував, що до кінця 2017 року середня заробітна плата перевищить 7 тис. грн, а до 2020 року складе мінімум 10 тис. гривень.

Джерело
Урядовий портал
Теми

Схожі статті

1 thought on “Середня заробітна плата в Україні має бути не менше 10 тис. грн.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close