Країна

Семінар з питань культурної політики та розвитку громадських організацій в Кишиневі

Громадська організація “Старокостянтинів небайдужий” взяла участь в міжнародному семінарі, організованому ICOM Moldova, що відбувся у Кишиневі.

Вчора закінчився четвертий семінар проекту CHOICE, в якому взяли участь представники організацій громадянського суспільства та експерти в області культурної політики і збереження спадщини від чотирьох країн Східного партнерства – Вірменії, Білорусі, України та Молдови.

Тематика семінару була присвячена презентації та обговоренню передового досвіду функцій громадських організацій, участь в розробці та реалізації культурної політики, а також вивчення заходів з нарощування потенціалу, зміцнення знань і навичок громадських організацій, з метою використання можливостей культурної спадщини для місцевого розвитку і мобілізації громадянського суспільства.

Програмою семінару були передбачені різні заходи, такі як презентації, ознайомчі поїздки і практичні заняття, що забезпечили платформу для навчання, обміну, обговорення і взаємодії між ГО з країн Східного партнерства.

Від України в семінарі брали участь громадські організації: “Кременецька екологічна ліга” м.Кременець, “Інститут українського модернізму” м.Рівне, “Край” м.Броди та “Старокостянтинів небайдужий” м.Старокостянтинів.

Особливо приємно представникам з України було чути рідну пісню на теренах Молдови. Жителі села Паланка (Молдова) на території місцевого музею “Батьківський дім“, виконували романси та народні пісні, серед яких також звучали “Зелене листя, білі каштани” та “Гуцулка Ксеня“.

Фото ICOM Moldova.

Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.