Країна

Розпочав роботу благодійний аукціон в Старокостянтинові

auktsion-logo-shirokeЗа ініціативи небайдужих мешканців нашого міста в Старокостянтинові стартував благодійний інтернет-аукціон.

На аукціоні можна придбати чудові роботи переважно майстринь з Старокостянтинова, однак надіслати свої роботи також можуть і усі охочі.

Отримані від проведення аукціону кошти підуть на допомогу воїнам, що знаходяться на лікуванні в Старокостянтинівському шпиталі. Також, по можливості, плануємо надавати допомогу військовим на фронт.

“Мої дорогі друзі, Ви знаєте, що я приймаю участь в багатьох благодійних аукціонах з метою допомогти пораненим в АТО, що лікуються у нашому шпиталі. В зв’язку зі зростаючими потребами і чергами в аукціонах, ми з подругами вирішили створити власний аукціон, де будуть роботи наших місцевих майстринь і кошти ітимуть виключно на потреби пацієнтам нашого шпиталю. Велике прохання про розповсюдження інформації про наш аукціон шляхом репосту і участі у ньому. Буду вдячна за допомогу!”, – говорить Світлана, одна з засновників аукціону.

ЯК ПРАЦЮЄ АУКЦІОН?

ВИ купуєте будь-який лот, а МИ на отримані кошти купуємо необхідні речі для військових, що знаходяться на лікуванні в Старокостянтинівському шпиталі, чи використовуємо гроші для закупки та пересилки товарів для української армії.

Після чого ми публікуємо звіт про витрачання коштів (не рідше раз на місяць).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЛОТОДАВЦІВ:

Усі охочі мають можливість розмістити лот у нас на стіні. Для цього потрібно:

  • Присилати нам в особисті повідомлення фото і опис виробу.
  • Ми виставляємо лот.
  • Коли лот хтось виграє, покупець його оплачує на нашу карту, а потім ми вам пишемо його координати і ви відправляєте лот напряму покупцю Новою поштою.
  • Доставка за рахунок покупця.
  • Ми не повертаємо лотодавцям гроші за лот. Абсолютно всі отримані кошти йдуть бійцям.

ВАЖЛИВО! Якщо ви запропонували нам лот, не виставляйте його на інших аукціонах та не продавайте іншими шляхами!

ЯК КУПИТИ:

Обираєте товар з нашої стрічки, потім:

  1. Торгуєтесь за лоти в коментарях під товаром.
  2. Коли вас визнано переможцем – пишете нам особисте повідомлення.
  3. Ми надаємо реквізити для оплати.
  4. Організовуємо надсилання Вам лота.

Якщо Ви не виграли, але хочете саме цю роботу – пишіть в особисті повідомлення, спробуємо вирішити питання копіювання роботи.

Сторінка аукціону
Теми

Сергій Пікуля

Автор, адміністратор та головний редактор сайту starkonnb.info. Голова комітету громадської організації "Старокостянтинів небайдужий". Більше про автора.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Перегляньте також

Close